reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Uff co za upalny dzien :sorry2: witamy lato.. bedzie kosmos!

Ja mialam wizyty co 4tyg a teraz z racji szyjki i skurczy mam co 2tyg :tak:

witaj JUSTYNA :-) rozgosc sie

MADISON Ty to masz.. Pani do sprzatania, Pani niania i Pani do prasowania alez Ci dobrze! Pomalu do przodu :*

CALTHA no brawo!

EWCIA to sie do meza przykleisz ;-) a z zakupow zadowoleni jestescie?
 
reklama
Justyna witaj;-)
gorgusia co cię wzięło ,żeby na trampolinie skakać w ciąży?:-p

padnięta jestem dzisiaj strasznie, ah te upały;-) , ide się kąpciać
 
Powrót upałów jest czymś, czego się bardzo obawiałam. Niestety po dzisiejszym dniu nogi już nie moje...

Jutro laboratorium jak się zbiorę... ale nie wiem...

Dobrej nocy
 
Wpadłam tylko na moment i lecę się kąpać.. jestem potwornie wymęczona, ledwo pisać daje radę. Jak skończyłam robote to nawet nie miałam siły się napić.. dosłownie.. i jeszcze taka przepocona, fuu..
Ale jestem z siebie dumna, nie wiem gdzie i jakim cudem znalazłam energie ale jak mąż kończył łazienkę [ jeszcze myślę ze 3- 4 dni ] to skończyłam u córy.. wyszorowałam i posegregowałam wszystko. Dużo mi pomogła. W środę tylko ryby zrobię i dowidzenia. Wkurza mnie już to, że nie możemy ciągiem remontować i robić.. ale np jutro.. na 11 mam wizyte, dopiero przed 9 jestem w domu jak małą zawioze, więc z godzinę może coś zjem i wychodzę po 10 na te scan. Po nim mam na 12-13 wizyte z lekarka - wezmie mnie po scanach a mam dwa, osobne i to w bocznej klinice. Pewnie dopiero kolo 13 wyjde. Wracam do domu wypije kawe, cos zjem i zbieram sie na tance mlodej, wychodze po 14 po nia do szkoly i jazda. Tance daleko na 16, po nich przed 18 jestem w domu i kiedy tu coś zrobić to ja nie iwem...
 
Dopiero doczytalam o Domi , choc nie znam Cie to bardzo ci wspolczoje straty. To jest najgorsze co moze spotkac matke ale tak jak dziewczyny pisza musisz byc dzielna i silna dla drugiej coreczki. ;(

Dziewczny mam takie pytanie czy ktoras zmaga sie z cukrzyca ciazowa? Strasznie mnie to nurtuje poniewaz na ostatniej wizycie mialam wyniki glukozy 75g i wyszly tak na czczo 89 po 1 godz 140 a po 2 godz 122 i lekarz kazal zastosowac diete przez 2 tygodnie i powtorzyc i wlasnie odebralam dzis wyniki i wyszly gorzej a mianowicie 91 na czczo po godz 135 a po dwoch godz 139 i tak sie zastanawiam czy to jest mozliwe zeby cukier nie spadl po dwoch godz a nawet minimalnie wzrosl ;/ przeraszam ze zaprztam wam tym glowe.
 
LILITH to ladnie zrobilas :-) jutro wizytujemy razem :tak:

JUSTYNA wyniki masz super w normie! Na czczo jest do 95, po 1h do 180 a po 2 do 153. Nie rozpatruj ich, nasz w normie i sie ciesz ;-)
Ja jak robili mi w szpitalu test to na czczo mialam 115, po godz 270 a po 2h 286 (!) To dopiero hardcore :szok: no ale ominela mnie insulina i jestem na samej diecie.

Wykapalam sie godz temu i znowu nadaje siebpod prysznic :sorry2:
 
justyna u mnie np cukier po 1h i po 2h był 136..nie wzrósł ale też wogóle nie spadł.... wszyscy jednak zgodnie twierdzą ,że jest ok bo konsultowałam z 2 diabetologami, z moim ginekologiem i miałam badany cukier potem jeszcze prywatnie (hemoglobina glikowana) i w szpitalu.. wszystko niby ok....Norma jest do 153 więc wedle mnie u ciebie ok jest

natkusia to strasznie wysoki ten cukier u ciebie..a jak w szpitalu ci to badali? z krwi czy piłas glukozę?
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje dziewczyny za odp, to troche sie zdziwilam skoro mialam za pierwszym razem wyniki ok to czemu kazal mi sie dietowac i powtorzyc ? Juz glupia jestem ale jutro o 9 wizyta to sie dowiem i wypytam o wszystko.
Ja rowniez sie kapalam ale jest tak parno i duszno ze znowu poszlabym pod prysznic ;p
 
Justyna, a ja Ci powiem, że moja lekarka też by Ci kazała przejść na dietę z takimi wynikami. Ja miałam na czczo 86, po 1h 177, po 2h 127. I cukrzyca to jeszcze nie jest, ale NIETOLERANCJA GLUKOZY już tak (jeśli po 1h jest więcej niż 140). Ty jesteś tuż przy tej granicy. Ja jestem na lekkiej diecie, tzn. Nie jem słodyczy, jem częściej, nie piję soków itp.
 
reklama
No tak wlasnie kazal mi nie jesc slodyczy, nie pic sokow, nic smazonego, zakazal jesc makaron, owoce w ograniczonych ilosciach, warzyw moge do woli, ciemny chleb. Juz troche przywyklam ale mam czasem taki napad glodu ze chce mi sie jesc i jesc ale sie powstrzymuje.
Kahaka bardzo dziekuje za odp. Jutro rano sie wszystko rozstrzygnie.
A tak w ogole chcialam podziekowac za mile przywitanie ;) mam nadzieje zagladac tu jak najczesciej sie da ale czy moj urwis pozwoli mi na to ;)
 
Do góry