reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja nie spie od 4.30. Teraz leze i zjadlam juz miseczke truskawek. Jeszcze chwile poleze a pozniej trzeba sie ruszyc.
Kahaka wyrazy wspolczucia.
 
reklama
No to dyzury mozemy smialo organizowac:-D.

Ja tak dopisze troche na tematy ktore udalo mi sie zapamietac:
CALTHA co do klimatyzacji w srodkach transportu publicznych zapraszam do Wloch, w Toskani jest w pociagu, autobusie miedzy miastowym a nawet takim co przez miasto "lata":tak:.
co do cisnienia i pulsu zwariowanego polecam (bo na mnie dziala) kuracje melisa, na brzuszkowych lokatorow nie szkodzi. Mi lekarz tlumaczyl ze po porodzie to mozna hydroksyzyna eksperymentowac, bo rozregulowane cisnienie gorne i napadowe wzrosty czestosci pulsu to sprawy emocjonalne i nerwowe.

MAGDA37 ja buty przywlaszczylam od meza, bo moje wszystkie mi niewygodne, ja mam 42 on 44 ale jego klapki sa mi wygodne bardzo:-)

NIETOLERANCJA GLUKOZY no tu juz nie pamietam ktora pytala:sorry: wczesniej byla cukrzyca ciazowa, jak podniesli normy, to te wyniki ktore kiedys byly juz nie ok a wg nowych norm sa ok to nietolerancja i przy braku diety duze szanse na cukrzyce ciazowa, przy nietolerancji cukier na czczo jest w normie ten po czasie jest niebardzo. Jak to raz napisalam to bylo ze strasze, ale nie mam zamiaru nikogo straszyc takie sa realia

FIUUFIUU u mnie wieczorem jest 28 stopni (wczoraj 0 21.30) mnie tez to meczy najpierw sie krece do polnocy a pozniej od 4 nie spie przez to tez chyba chodze wkurzona i zmeczona. Poza tym jak tu jest 30 stopni to sie odczuwa wiecej przez wilgotnosc ktora jest masakryczna. Tu pulkownik na RAI 1 powiedzial ze sroda czwartek najbardziej goraco, jak bedzie wiecej niz 40 to nigdzie nie ide. Dzis nad morze o 17 powiedzialam dam sie dopiero zawiezc.
 
Witam się z rana.
Dziś o dziwo jako tako udało mi się przespać noc,chociaż usnąć wieczorem to tragedia.
Filip wstał o 6 i przyszedł do mnie,że ma katarek i nie może oddychać,oczka malutkie,więc dzisiaj razem zostaniemy w domu. Po południu pojedziemy jedynie na zakupy z M i spróbuję jeszcze podjechać w jedno miejsce do krawcowej z tym fotelikiem,jak się nie uda to odpuszczam.

Natkusia kciuki za wizytę&& Ja mam za tydzień USG i już się doczekać nie mogę:)
justyna witaj:)
katrina udanego pobytu w Polsce:) na długo przyjechałaś?
Lilith intensywny dzień Cię czeka:)
Gorgusia trampolina??:) mnie ostatnio Filip ciągnął żebym z nim poskakała ale obawiam się że ani ja ani trampolina by tego nie wytrzymała:)



Mnie wczoraj tak bolały krzyże,że już nie wiedziałam jak sobie usiąść/położyć. W te upały wychodzę tylko jak muszę (do sklepu,do przedszkola),nogi jak nigdy mi puchną,obrączkę z palca już zdjęłam,co by mi potem palca nie musieli obcinać:)
ot takie uroki ciąży:) ale już niedaleko:)
 
hej

ja wstałam o 7 i poszlam juz podlewac bo potem bedzie lampa niezła coś czuję....
na 9:40 mam usg , także poproszę o kciuki co by było wszystko ok;-)

Natkusia do 200? czyli jak mam to rozumieć
madruszka czyli od nietolerancji może się cukrzyca zrobić? ja po przyjeciu do szpitala mialam pobierana krew na glukoze w surowicy (to bylo wieczorem ok 21-wynik 85) i dzien później na czczo-wynik 75..wiec chyba ok..gdyby bylo cos nie tak raczej wyniki wyszly by większe?

natkusia nie wiem jak ja to zrobiłam,że zamiast napisac posta ja przez przypadek twojego edytowałam....chyba zamiast odpowiedz, dalam edytuj przez przypadek:sorry: się zdziwilam jak wyslalam posta a tam obok twój avatar....;/
 
Ostatnia edycja:
Witam przy kawce :-) wy spac nie możecie a ja bym najchętniej z łóżka nie wstawaka . Cos mi sie zdaje ze anemia znow atakuje buuu...
Ojaka ja tez wczoraj wieczorem padlam z takim bolem krzyża ze myslalam ze wyjde z siebie . Najgorsze ze przed ciąża mialam kilka razy problemy z rwa i teraz mam mega stracha zeby mnie w ciąży nie dopadlo.
Gorgusia nie balas sie na tej trampolinie . Ja 4 lata temu majac termin na 19.06 właśnie na malej trampolinie probowalan przyspieszać to i owo.
 
Witajcie, na wizytowym pisałam, to tu też, że kciuki zaciskam.
Uważajcie na siebie w te upały i dużo wody! Jak możecie to siedzcie w domu czy gdzieś w cieniu. U nas od chyba tygodnia podobnie ale temp. niższa.
Obym się dziś czuła lepiej, Madison, Amelia wam życzę podobnie, oby bez wymiotów i tego typu sensjacji połaczenia tych trymestrowych dolegliwości - też mi to Amelia spasowało :-D

Miłego dnia ;-)
 
Cześć Skarby ;*

U nas znowu upał... nie wychodzę nigdzie do 16.30 przynajmniej .. myślałam, że nad wodę pojedziemy ale M ma badania do pracy :-(

Dziewczynki zapytam tutaj bo na zakupowym nikt oprócz Amelci nie zaopatrza się chyba :sorry:

PORADZICIE MI MONITOR ODDECHU ?? CZY WARTO GO KUPOWAĆ FAKTYCZNIE ?? TEN MODEL ANGELCARE AC300 WYSTARCZY ?? BO OBIŁO MI SIĘ O USZY, ŻE TEN AC401 JEST JAKIŚ LEPSZY ? Przy synku nie miałam, a teraz się zastanawiam.

Dziękuję bardzo z góry ;**
I miłego dzionka Wszystkim ;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

ja wstałam o 7 i poszlam juz podlewac bo potem bedzie lampa niezła coś czuję....
na 9:40 mam usg , także poproszę o kciuki co by było wszystko ok;-)

Natkusia do 200? czyli jak mam to rozumieć
madruszka czyli od nietolerancji może się cukrzyca zrobić? ja po przyjeciu do szpitala mialam pobierana krew na glukoze w surowicy (to bylo wieczorem ok 21-wynik 85) i dzien później na czczo-wynik 75..wiec chyba ok..gdyby bylo cos nie tak raczej wyniki wyszly by większe?

natkusia nie wiem jak ja to zrobiłam,że zamiast napisac posta ja przez przypadek twojego edytowałam....chyba zamiast odpowiedz, dalam edytuj przez przypadek:sorry: się zdziwilam jak wyslalam posta a tam obok twój avatar....;/


Przy nietolerancji na czczo cukier jest prawidlowy (za wysoki na czczo to cukrzyca), a nastepne wyniki sa niprawidlowe >=140 po godzinie np
a 85 wynik zalezy od tego co zjadlas i ile przed pobraniem krwi


Matko mam pod oknami jakiegos kota erotomana, mam nadzieje ze w najblizszym czasie znajdzie druga polowke i sie uciszy
 
Do góry