reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe przedszkolaki :)

u Ali w przedszkolu też jest taki łobuz, pogadałam z Alą i miała go stanowczo "opieprzyć", że bić nie wolno, a jak nie pomoże to powiedzieć pani;-) więcej się nie skarżyła
od jutra Aluta wraca do przedszkola:tak: mam nadzieję, że kryzysu nie będzie:-)
 
reklama
U Piotrusia tez jest taki chlopiec. Pani na szczescie juz zauwazyla. Piotrus mowi, ze sie z nim nie bawi, bo on bije i popycha inne dzieci. Wielu rodzicow sie skarzylo. Widzialam jak w szatni okladal swojego mlodszego brata, a ich mama nie reagowala. Piotrus ze lzami w oczach powiedzial mu wtedy: "Adaś Kowalski, nie wolno dokuczać innym dzieciom" i szybko wyszlismy, zeby i nam sie nie oberwalo.
 
U nas w przedszkolu chyba nie ma takich "rodzynkow", bo nie slyszalam skarg ani do Sary ani od inncyh rodzicow (jest w Sary grupie kilkoro dzieci moich znajomych) ;-)

Wczoraj Sara zostala wybrana przez Pania na krolowa, a jakis Szymonek na krola ;-):-pale szczegolow nie znam, bo tylko tyle Sara mi opowiedziala ;-):-D A juz z jakiego powodu te wybory itd. to nie wiem :-p

No i musze sie pochwalic, ze moje dziecko zbiera ordery za dobre sprawowanie sie :szok::-D:tak: Idealnie wszystko zjada, nawet bez brudzenia sie ;-)i ogolnie jest grzeczna (chyba ma to po mnie, w szkole wzrorowa uczennica, poza szkola diabel :-p:-D)
 
sandra chyba te nasze "lewki" tak mają, u nas to samo z zachowaniem, w przedszkolu Ala jest wzorem dla innych dzieci, pani się jej nachwalić nie może, a w domu:szok::szok::szok: słucha dopiero jak ja "rządzę", wszystkich olewa:-p;-)
 
witam gorąco! nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie:-),aga31 mama ewy.nie miałam netu półtora roku,mieszkałam na wsi ale znów wracam do miasta ;) i mam nadzieje ze na forum tez. ewcia tez chodzi do przedszkola choc juz była 2 razy chora:-(.duzo zdrówka dla waszych dzieciaczków. ps.nie moge sie zalogowac na starym loginie,nie pamietam ,pozdrawiam.miłej nocy:-)
 
Aga31 ja Cię pamiętam a jakże :-) fajnie, że do nas wróciłaś :tak:
co u Ciebie i dziewczyn? jak Ewcia, jak Angela się mają?
 
u nas też w przedszkolu nie ma takich "gagatków", co jakoś notorycznie biją inne dzieci, Milenka napewno by powiedziała jakby koś jej robił krzywdę:tak:, no miejmy nadzieje, ze jakiś taki "bitnik" się nie znajdzie
 
Aga! Witaj w domu. :-D Co sie u Was dzialo przez ten czas? Ostatnio nawet o Tobie myslalam. :tak:
witam:-) oj u mnie wszystko sie zmieniło,rozstałam sie z ojcem ewki,nie wykazuje wiekszego zainteresowania córką,ponad rok miaszkałam za miastem,nie miałam tam netu niestety,teraz wróciłam do łodzi.zmieniłam pracę.ogólnie nie najgorzej.
ewka chodzi do przedszkola ale jak narazie to wiecej w domu siedzi chora niz w przedszkolu,andzka juz chodzi do technikum.uczyc sie nie chce:no:
ja poznałam fajnego faceta,mieszkamy razem juz ponad rok.
nie narzekam,mogło byc gorzej.:-)
 
reklama
nie wiem czy mi sie uda cos wkleic,juz nie bardzo pamietam,musze pocwiczyc,jak cos to miała byc ewka :-p
 

Załączniki

  • ewka.jpg
    ewka.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 39
  • ewa.jpg
    ewa.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 54
Do góry