reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe przedszkolaki :)

Kochane...ja mam pytanie w sprawie przedszkola. Jak to jest z tymi panstwowymi: czy jesli tylko moj maz pracuje to mala nie moze isc do takiego przedszkola czy moze. W prywatnych to chyba nie ma takiego problemu...tylko jesli ja nie pracuje to mnie stac nie bedzie. :-( Bo jesli mozna do panstwowego wyslac dziecko nawet jesli tylko jeden z rodzicow pracuje to bym poszukala miejsca, moze by sie cos znalazlo. Wiecie cos na ten temat?
 
reklama
asmodis:-):-):-) witaj!! ale się cieszę, że zajrzałaś:tak:
o możliwość zapisania Ninki do przedszkola najlepiej zapytaj bezpośrednio w samym przedszkolu, o pierwszeństwie decyduje "miasto", przynajmniej u nas tak jest, w pierwszej kolejności dostają się dzieci samotnych rodziców, później pracujących/studiujących w systemie dziennym, później warunki "łagodnieją", wszystko zależy też od samej dyrekcji przedszkola, np. u mnie we wsi absolutne zero szans na dostanie się w ciagu roku szkolnego, a już w tym przedszkolu, do którego Alka chodzi nie ma problemu sie dostać, pod warunkiem, że jest miejsce oczywiście.... więc kto wie, może już teraz Ninka mogłaby zacząć, zadzwoń i zapytaj:tak:
no i zaglądaj częściej:-p
 
Hej Asmodis! Spytaj koniecznie o to miejsce. Nie wszystkim dzieciom sluzy przedszkole, wiec miejsca sie zwalniaja. U nas do poczatku roku zrezygnowaly chyba ze 4 osoby i na ich miejsce przyszly dzieci z listy rezerwowej.

W zeszlym tygodniu Piotrus mial pasowanie na przedszkolaka. Super panie to przygotowaly. Piotrus ladnie spiewal i tanczyl. Na koniec wszystkie dzieci dostaly maskotki blizej nieokreslonej rasy. Cos pomiedzy krowka i osiolkiem. Tyle, ze fioletowe. :tak:
 
Asmodis, tez mysle, ze powinnas zapytac juz bezposrednio w danym przedszkolu :tak:A nuz sie okaze, ze ktos zrezygnowal i jest miejsce bez wzgledu na fakt czy pracujesz czy nie :tak:
U nas pierwszenstwo maja, tak jak u Bedytki, dzieci samotnych rodzicow, pozniej pracujacych itd. Lista rezerwowa tez byla w tym roku (chyba z 8 dzieci na niej bylo), ale jak wyglada to w tej chwili to nie wiem.
Powodzenia w szukaniu przedszkola :-):tak:
 
asmodis- ja nie pracuję, a moja julka dostała się do państwowego przedszkola. na pewno osoby samotne i pracujące mają pierwszeństwo, ale jeśli sa miejsca to czemu mieliby nie przyjąć dziecka.
ollesia ma racje- miejsca sie zwalniają. do grupy mojej julki doszło juz dwoje dzieci, osttanie - ze dwa tygodnie temu. także próbuj- idź, pytaj:tak:
 
W najblizszym otoczeniu zajete miejsca...zobaczymy jak w dalszych przedszkolach...bo ja musze zwrocic uwage na to ze bedziemy musieli dojechac, a pozniej maz do pracy...ale zobaczymy.

Sandra...nie ma sprawy, ale w weekend bo teraz musze porzadek w zdjeciach zrobic i troche czasu na to poswiecic.
 
reklama
Do góry