reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

że wysokie ryzyko i acard wprowadzić plus ofc konsultacja z moim lekarzem...
Mysle, ze na pewno cos wymysla. Nie moga Cie przeciez zostawic na lodzie ani z diagnoza „zobaczymy”. Sama bylabym obsrana po pachy, ale licze na to ze mamy XXI wiek i nie jestes pierwszym takim przypadkiem. Na ten moment Ty zrobilas i zbadalas co moglas. Pora na ruch lekarzy ✊🏻✊🏻
 
reklama
Mysle, ze na pewno cos wymysla. Nie moga Cie przeciez zostawic na lodzie ani z diagnoza „zobaczymy”. Sama bylabym obsrana po pachy, ale licze na to ze mamy XXI wiek i nie jestes pierwszym takim przypadkiem. Na ten moment Ty zrobilas i zbadalas co moglas. Pora na ruch lekarzy ✊🏻✊🏻
ale dlaczego taki pech 😭 już nie chodzi mi o te wyniki nawet, tylko ten acard cholerny...
Też na to liczę... że może ta heparyna cos daje? a moze to że lecze nadciśnienie... no że po prostu jakoś doczłapie do konkretnego tygodnia ciąży. To będą długie miesiące...
Jedno jest pewne wizyta w poniedziałek albo mnie uspokoi albo wykończy psychicznie... 🤷‍♀️
 
aaa I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn, ktore mierzą sobie ciśnienie- które ciśnienie zapisujecie? to pierwsze? mierzycie raz czy kilka razy?
 
Ja tak samo tyle, że od ciąży w 2020🙂. Nie mogę się już doczekać jutrzejszej wizyty, ale to dopiero o 18
Tak samo, ciąża 2020 i wędrówki w nocy na siku. Później córka miała kiepskie spanie, później 2 bejbik i teraz u mnie bezsenność w połączeniu z nocnymi "awariami" bo odstawiamy pieluchy, ale średnio co druga noc wszystko przesikane... ach to macierzyństwo ;)
 
a nie powiedział Ci gdzie masz się zapisać? Bo ja też skierowania jeszcze fizycznie nie mam, dostanę 25,01 na wizycie, ale ostatnio mi powiedział gdzie mam dzwonić się umawiać i tyle. Babce w rejestracji powiedzialam nawet, że skierowanie dopiero dostanę, ale nie robiła problemu - mam je po prostu mieć ze sobą jak przyjdę na prenatalne
Dopytywałam bo też miałam taki zamiar jak Ty ale mówił że jak dostanę skierowanie to wtedy mam dzwonić... On ponoć kieruje do Łodzi-tyle tylko wiem. Tak właśnie jest z tymi lekarzami🤦...
 
ale dlaczego taki pech 😭 już nie chodzi mi o te wyniki nawet, tylko ten acard cholerny...
Też na to liczę... że może ta heparyna cos daje? a moze to że lecze nadciśnienie... no że po prostu jakoś doczłapie do konkretnego tygodnia ciąży. To będą długie miesiące...
Jedno jest pewne wizyta w poniedziałek albo mnie uspokoi albo wykończy psychicznie... 🤷‍♀️
Ja wiem, ze bierze wkurwienie i ma sie poniekad zal ze czemu akurat nam sie przytrafiaja chujowki, ale moze po prostu jest jakis lek? Moze bedziesz czesciej pod kontrola? Tak mi gdzies podpowiada chlopski rozum. Ze na bank nie zostawia Cie z takim czyms jak teraz. A moze zaproponuja i leczenie i czestsze wizyty? Wiem, ze latwo sie mowi jak sie czas wlecze. Sama odliczam od wizyty do wizyty i dla mnie to jest wiecznosc. Na ten moment u Ciebie nic sie nie dzieje. Jest czas na reakcje jak by co. My nic nie wymyslimy, bo to juz jest grubszy szpadel, ale lekarze na pewno tak. Mam nadzieje, ze Twoj lekarz to madry czlowiek, ze mu ufasz i nie zbagatelizuje tego. A jak nadal bedziesz miala watpliwosc to cisnij do innego. Zdrowie nie ma ceny. Sama jestem w sytuacji, ze lekarz ktoremu ogromnie ufalam teraz troszeczke tego zaufania nadszarpnal. Dlatego jezdze i do Lodzi i do niego. Ale to posty w sumie nie na watek publiczny :)
 
aaa I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn, ktore mierzą sobie ciśnienie- które ciśnienie zapisujecie? to pierwsze? mierzycie raz czy kilka razy?
W pierwszej ciazy musialam mierzyc cisnienie od 8 tc. Dostalam od kardiologa ksiazeczke. Kupilam cisnieniomierz, dwukrotny pomiar albo i trzykrotny w odstepach i sprzet mial funkcje ze wyciagal srednia. Mierzylam 3 razy dziennie i zapisywalam do samego porodu. Polozna jak zobaczyla to nie wierzyla wlasnym oczom ale prowadzilam skrupulatnie 😁
 
Tak samo, ciąża 2020 i wędrówki w nocy na siku. Później córka miała kiepskie spanie, później 2 bejbik i teraz u mnie bezsenność w połączeniu z nocnymi "awariami" bo odstawiamy pieluchy, ale średnio co druga noc wszystko przesikane... ach to macierzyństwo ;)
To to Twoje trzecie dziecko będzie ?

@kejti36 a Ty jesteś na zwolnieniu?
 
reklama
Do góry