reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
spóźnił się godzinę i 40 minut, skierowanie dostałam tylko na toksoplazmozę i morfologię! 😂 nigdy więcej nie idę na NFZ, to jest jakiś dramat. Tyle dobrze że zrobił mi usg i wiem że serce bije i ma 3 cm. 10+2 wyszło czyli tak jak pokazuje mi wg starego badania
ano, u mnie w przychodni też taka boska pani ginekolog jest, dlatego tam nie chodzę. A nie chciał Cię badać?
To tylko lekarz, najważniejsze, że wszystko jest dobrze i że bąbelek rośnie 🥹
 
U nas też wszystko git 😍 małe dzisiaj robiło fikołki takie, że ciężko było zmierzyć 😂
Tak jak wczoraj ta moja pchła. Jeszcze mnie lekarz rozsmieszyl i sie zasmialam podczas usg to jak nią zatelepotało to sie dopiero uspokoila 🤣 Ale dobrze, oby tak dalej. Niech sie rusza dziewczyna. Ruch to zdrowie 😁 W pierwszej ciazy panika wieczna i tylko na oddzial pod ktg bo zero niemal ruchow.
 
reklama
Dziewczyny ile się czeka na zapis na prenatalne? Ja idę w poniedziałek do gina i dopiero wtedy da mi skierowanie... Nie wiem czy zdążą mnie gdzieś wepchnąć, widzę że wy macie już wyznaczone terminy a ja czekam jak głupek😉
a nie powiedział Ci gdzie masz się zapisać? Bo ja też skierowania jeszcze fizycznie nie mam, dostanę 25,01 na wizycie, ale ostatnio mi powiedział gdzie mam dzwonić się umawiać i tyle. Babce w rejestracji powiedzialam nawet, że skierowanie dopiero dostanę, ale nie robiła problemu - mam je po prostu mieć ze sobą jak przyjdę na prenatalne
 
Do góry