reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Słuchajcie pooglądałam trochę randomowych zdjęć usg na forum (ja już chyba mam coś z głową w tej ciąży, ale mniejsza) i serio ten mój na swoje 12+2/12+4 mierzy 7,7 cm... to wydaje się dużo...
Każde dziecko rośnie inaczej. Może za chwile zwolni i będzie "w norrmach"! Poza tym czasem te pikselki na monitorah usg to niewyraźne i trochę klikniesz w inną stronę i już 1cm więcej. Nic się nie stresuj :)
 
reklama
@Bolilol Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🥳 Spełnienia marzeń 🎂
 

Załączniki

  • b33fe6ac-1de5-4f49-8a6a-053cb18a4da3.jpeg
    b33fe6ac-1de5-4f49-8a6a-053cb18a4da3.jpeg
    7,9 KB · Wyświetleń: 13
@kejti36 Sto lat! 🥳 Dużo nas ze stycznia :)

Nie wiem o co chodzi, ale u mnie jutro będzie 11 tydzień, a mi coraz bardziej niedobrze jest. W pierwszej ciąży w 10 tygodniu już mnie puściło, a tu zamiast lepiej, to gorzej. Tak jakby beta spadała i wracała znowu na poziom 6 tygodnia 😞 Nawet woda niegazowana jakoś inaczej smakuje.
 
Słuchajcie pooglądałam trochę randomowych zdjęć usg na forum (ja już chyba mam coś z głową w tej ciąży, ale mniejsza) i serio ten mój na swoje 12+2/12+4 mierzy 7,7 cm... to wydaje się dużo...
Patrz co znalazłam z moich prenatalnych z córka - poszłam w 12+5 z OM a wychodziło właśnie jak 13+5 😁 miała 7,6 cm ☺️ Urodziła się 50 cm i 2800 🙃
IMG_8327.jpeg
 
pewnie, że tak😍 mój mąż niestety nie jest wysoki 🤪 ale urodził się długi na 68cm i ważył prawie 6kg
6 kilogramów??????????
Jeśli to był.naturalny porodu to jego mama chyba jakiś order dostała... co on w 50tym.tyg sie urodził??? 😂😂😂
No nieźle 😃😃😃
Mój ojciec miał 62cm i 6kg i poród sn. Następne porody już babcia miała cc mimo że dzieci mniejsze
 
reklama
oj wiem co czujesz... ten wiek niby nie jest jeszcze taki dramatyczny, ale już po tym magicznym 35 roku człowiek chce czy nie to sobie wkręca... ale widzisz ja też 37 i wady mało prawdopodobne, z drugiej strony ile historii dziewczyn 20+ gdzie wystąpiły jakieś wady... no nie ma reguły. To jednak loteria genetyczna, wiec nie stresuj sie wiekiem, będzie zdrowe 💜
Wiem, że i tak będziesz się martwić - bo tego nie da się wyłączyć od tak... ale życzę, by ten czas szybko minął 💜
Ja pierwsze pytanie
Ja też mam problem z jelitami i też 37 lat-za kilka dni mi pyknie😉 No i widze ze też masz taką dużą młodzież w domu😄

Też jestem baranem 🙈 i akurat u mnie się sprawdza, jestem strasznie uparta i ogólnie ciężki mam charakter. 🙈🤣
Ja też ♈ i uparciucha straszny 😉
 
Do góry