reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

A z tym porodem naturalnym to chyba też nie jest tak, że waga tylko się liczy. głównie obwód głowy, a tłuszczyk to się jakoś przepchnie. 🤣 No ale im cięższe dziecko tym większa szansa, że całe jest większe, w tym i główka 🤡
No u takich "grubasków" to właśnie lekarze się boją najbardziej że główka będzie mniejsza niż brzuszek i dziecko utknie :/ dlatego takie te normy dla cukrzycy ciążowej wyśrubowane (no wiiadomo, że nie tylko dlatego) :D Je jutro idę na to badanie, dotarło co musiało.
 
reklama
Dziewczyny odebrałam dziś wynik cmv
Nic z tego nie rozumiem ? Ktoś sie zna ? Wychodzi że przeszłam ale czy to zagraża dziecku 😔?
 

Załączniki

  • 17054941560737530347027473143136.jpg
    17054941560737530347027473143136.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 77
no właśnie ona też nie jest jakaś wysoka ale dobrze zbudowana😬 w ciąży przytyła 36kg… miała 21 lat, myślę, że to była ostra trauma dla niej 😵‍💫 ale nie zraziła się i 2 lata później było następne dziecko, trochę mniejsze 😜 jak mówiłam o tym mojemu prowadzącemu to też się zdziwił 😅 ale powiedział, że pewnie miała cukrzycę ciążową i to dlatego, tylko, że w tamtych czasach nikt tego nie sprawdzał i „nie leczył” w sensie nie dbano o to w ogóle bo nie było takiej świadomości
gdy Twój mąż ma urodziny to.nie on... a jego.mama powinna dostawać prezenty 🤣🤣🤣🤣💜
 
reklama
Do góry