reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny wiem, że tego nie interpretuje się się bez całego testu pappa ale mam za niskie białko pappa I bete w kontekście norm.jakie znalazłam w necie, na tydz 11+ :( nawet nie wiem co to oznacza...
 

Załączniki

  • d219304b-c798-40e4-8f40-09d2030943d0.jpeg
    d219304b-c798-40e4-8f40-09d2030943d0.jpeg
    69 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Dziewczyny wiem, że tego nie interpretuje się się bez całego testu pappa ale mam za niskie białko pappa I bete w kontekście norm.jakie znalazłam w necie, na tydz 11+ :( nawet nie wiem co to oznacza...

Tego nie ma sensu tak interpretować, musi być przeliczone na jednostkę mom. Są też i takie kalkulatory, ale nie polecam dokładać sobie stresu niepotrzebnego i wyliczać samodzielnie. Kiedy USG?
 
reklama
No niestety najlepiej poczekać do usg 🫣 jak ja robię w gyncentrum tego samego dnia to nawet nie udostępniają takich suchych wyników tylko dopiero już wpisane ryzyka. A kusi bardzo :(
Według mnie to lepiej. Nie ma co samemu interpretować tych wyników, bo to tylko nerwy i stres jak się człowiek na tym nie zna. Ja w pierwszej ciąży nie dostałam wyników krwi, tylko już ocenione wyzyko 😉
 
Do góry