reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dokladnie.
A czy mamy jakieś Dziewczyny z terminami na koniec sierpnia?
Ja akurat jestem na 26.08, więc prawie końcówka 😄 ale może jest ktoś jeszcze później?
Mi się wydaje, że w połowie stycznia możemy myśleć o zamknięciu. Tematy stają się coraz bardziej prywatne
Ja mam 30.08
 
reklama
Dziewczyny,czy którąś z Was męczą problemy natury gastrycznej ? Mnie od ponad tygodnia męczą okropne ,,rżnięcia'' brzucha,jakby skręty jelit kończące się wizytą w toalecie,ale nie mam biegunki..
 
Chociaz dzisiaj mam taki dzien ⬇️ 🙊 One tylko sie na mnie zmieniaja, a ja pozycje, w ktorej leze. Maz jest na szczescie w domu. Tak, mam sweter i bluze bo nam rano wygasl piec i dopiero sie buja 😁 W ogole w pierwszej ciazy ten na mnie spaly ciagle koty. Wrecz na koniec bylo im wygodniej bo wieksza powierzchnia uzytkowa 🤣 Teraz jak mam czapy, ze cos jest nie tak to ciciam na caly glos i czekam czy sie poloza 🤦🏼‍♀️🤣

Też mam takie 3 i też chcą na mnie leżeć non stop 😁
Najgorzej jak mam mdłości, a one mi przychodzą ugniatać żołądek zanim się położą 🤢🤣
 
Generalnie dobrze by było, żeby wszystkie chętne na zamknięty sprawdziły, czy ich terminy porodów są na liście @AnnMar88 na pierwszej stronie, a jeżeli nie, to żeby zgłosiły @AnnMar88 swoją datę (najlepiej ją oznaczając, żeby widziała).

Ja moge przejrzeć później w drugiej połowie miesiąca (jak już będzie bardziej stała) tę listę i zrobić "odsiew" osób, które się nie odzywają, bo w sumie nie ma sensu zabierać na prywatną kogoś, kto się nie udziela (przynajmniej moim zdaniem, ale pozwolę sobie zalozyc, że raczej tez nie po to chcecie prywatny, żeby ktoś nieaktywny mógł sobie tylko podczytywac :) )

No i dobrze by było, by wszystkie sierpniowki-bierne czytaczki, które pewnie tu są, już jednak zaczęły się udzielać, żebyśmy faktycznie poszły na prywatny za te 2-3 tygodnie w aktywnym i zgranym gronie :)
Dokładnie, poproszę o info jeśli kogoś pominęłam w poście z terminami na pierwszej stronie.
Z mojej perspektywy wzięłabym tylko aktywne uczestniczki wątku, bo jak ktoś od początku grudnia napisał jeden czy dwa posty to słabo, mocną prywatą chciałabym dzielić się z naprawdę aktywnymi dziewczynami a nie "ppdczytujacymi". Dla takich osób zostanie przecież ten wątek otwarty i pewnie cześć z Nas będzie pomagać i odpowiadać też tu.
 
Jak piszecie o wzruszaniu się na wizytach to w pierwszej ciąży, tak jak i teraz łzy cisnęły mi się do oczu jak lekarz włączał żeby posłuchać serduszka :)

Ja mam urodziny w sobotę i planowaliśmy powiedzieć wtedy wszystkim o ciąży, ale w tej sytuacji w jakiej jestem to tak niebardzo już mi się chce :( Jak dotrwam bez powikłań to rozsądnie byłoby powiedzieć dopiero za 2-3 miesiące, no ale wtedy już będzie dawno widać. Mam już stan podgorączkowy, doszedł kaszel, więc organizm walczy z infekcją.

Koteczki też mi się kładły na brzuchu. Takie kochane są :)

Współczuję mdłości :( Ja ten najgorszy etap zaczynam mieć już za sobą.

Jak coś to możecie pisać już o wątek zamknięty, bo na niego też pewnie trzeba chwilę poczekać, a jak ktoś będzie chciał się dodać to tu napisze jeszcze na starym wątku do końca miesiąca :)
Proponuję jednak zrobić jedną listę i wysłać do Ani, bo taka drobica z dodawaniem będzie męczarnią... szanujmy swój i jej czas :) ewentualnie można na poczatku lutego (np. 3 tyg po uruchomieniu) zrobić dodatkową listę ale tylko z osobami, które faktycznie się udzielają a nie napiszą jeden post, że chcą do zamkniętej.
 
reklama
Do góry