reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Kurde, ale jestem głupia.
O jakiejś 20 wypiłam jogurt naturalny waniliowy.
A o 9:20 mam pobranie krwi i między innymi glukozy z krwi 🙈
Ciekawe czy to dobrze wyjdzie 😂
 
reklama
Proponuję jednak zrobić jedną listę i wysłać do Ani, bo taka drobica z dodawaniem będzie męczarnią... szanujmy swój i jej czas :) ewentualnie można na poczatku lutego (np. 3 tyg po uruchomieniu) zrobić dodatkową listę ale tylko z osobami, które faktycznie się udzielają a nie napiszą jeden post, że chcą do zamkniętej.
Jestem za. O to chodzi właśnie, żeby już wysłać listę :) Przecież teraz już testują wrześniówki :) Więc działajmy 😜
 
Stary na biznesowej kolacji a ja myślę co bym zjadła i już mu napisałam, że muszę w tym tygodniu zjeść sushi, ramen, burgera i kebab dobry i to wszystko jego wina bo to jego dziecko... a on ciągle je takie rzeczy i pewnie dlatego to dziecko tego oczekuje ode mnie 🤣
Sushi ❤️❤️❤️
Ramen ❤️❤️❤️
Oo, a mi po amnio genetyk mówił, że wodonercze nie jest genetyczne i w przyszłości mamy się nie obawiać co do kolejnego dziecka. No i w rodzinie nikt nie ma problemów z nerkami. Jedynie właśnie syn miał zwężony moczowód i z tego powodu wodonercze. Teraz mnie trochę przeraziłaś

Ja chodzę 🙂

A czy wszystkie już mówiłyście w pracy o ciąży? Ja dziś 10+2, nie powiedziałam jeszcze nic w pracy, planuję po kolejnej wizycie, która jest 1 lutego. Tylko tak teraz myślę, ze może to trochę będzie późno
Szczerze to ja się genetyka o to nie pytałam. Sama se dopowiedziałam bo u męża w rodzinie tak mają (zwezone moczowody). Ja z genetyki em stricte o jej wadzie rozmawiałam.
 
Jestem za. O to chodzi właśnie, żeby już wysłać listę :) Przecież teraz już testują wrześniówki :) Więc działajmy 😜
czyli z polskiego na polskie co mam zrobić? Średnio ogarniam to forum, bo jestem tu dopiero od momentu kiedy szukałam informacji na temat przyrostu bety 😂 ale chce zostać już na długo. (Na liście na 1 stronie jestem wpisana).

Uwaga kolejne głupie pytanie: czy wy też co chwilę chodzicie siku? W nocy minimum dwa razy wstaje i muszę iść bo nie da rady spać, najgorzej jak obudzę się koło 4-5 i już nie mogę zasnąć… poprzedniej nocy spałam może z 3,5h bo zaraz trzeba było do pracy wstać. Mam nadzieję że dzisiaj pójdzie mi spanie dobrze 😌
 
czyli z polskiego na polskie co mam zrobić? Średnio ogarniam to forum, bo jestem tu dopiero od momentu kiedy szukałam informacji na temat przyrostu bety 😂 ale chce zostać już na długo. (Na liście na 1 stronie jestem wpisana).

Uwaga kolejne głupie pytanie: czy wy też co chwilę chodzicie siku? W nocy minimum dwa razy wstaje i muszę iść bo nie da rady spać, najgorzej jak obudzę się koło 4-5 i już nie mogę zasnąć… poprzedniej nocy spałam może z 3,5h bo zaraz trzeba było do pracy wstać. Mam nadzieję że dzisiaj pójdzie mi spanie dobrze 😌
Któraś z dziewczyn wyślę prośbę o prywatny wątek. Jesteś na liście i się udzielasz to zostanie do Ciebie przesłany link z możliwością udzielania się tam ;)

Jak byłam w 5-8 tygodniu to wstawałam właśnie często w nocy. Teraz jestem już w prawie 10 i przeszło xD
 
Dobra, zróbmy tak: za listę roboczą wezmę listę z terminami porodów z pierwszej strony. Do niedzieli (14.01) dajmy szansę, żeby każda chętna zweryfikowała czy się tam znajduje. W przyszłym tygodniu mogę posprawdzać aktywność po nickach i dogadamy się o wysłanie listy do Ani.
 
reklama
czyli z polskiego na polskie co mam zrobić? Średnio ogarniam to forum, bo jestem tu dopiero od momentu kiedy szukałam informacji na temat przyrostu bety 😂 ale chce zostać już na długo. (Na liście na 1 stronie jestem wpisana).

Uwaga kolejne głupie pytanie: czy wy też co chwilę chodzicie siku? W nocy minimum dwa razy wstaje i muszę iść bo nie da rady spać, najgorzej jak obudzę się koło 4-5 i już nie mogę zasnąć… poprzedniej nocy spałam może z 3,5h bo zaraz trzeba było do pracy wstać. Mam nadzieję że dzisiaj pójdzie mi spanie dobrze 😌
W poprzedniej ciąży całą ciąże latałam i było coraz gorzej. Teraz też chodzę co chwila. Ale ja dużo pije.
 
Do góry