reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ciezki dzien... momentami jest dobrze - ale ogólnie ciąża to dla mnie katusze... dziś miałam.jednoczesnie migrene, mdłości i tak.palącą zgage jak.nigdy wcześniej... chciało.mi się płakać...
Dopiero teraz się wykąpałam... nie mam siły na nic... ale zrobię hot dogi, stary w Lidlu na zakupach- dam rade... myślę o nich już drugi dzień 🤣
ale serio... też jest Wam tak ciężko fizycznie czy ja mam takiego pecha i nie nadaje się do rodzenia dzieci...
W ciąży z córką nie miałam siły na nic. Mała jest 15 mies łobuziarą. Właśnie po mnie biega i nie myśli nawet o spaniu (kładę ja codziennie 19.30). Myślę, że jak wróci do żłobka to będę spała całymi dniami 😆😆😆
 
reklama
Boże Laski ja cały dzień przeleżałam… energii zero.
Też bardzo chętnie bym sobie poleniuchowała. Zdecydowanie mam mniej mocy, ale moje 2 Bąki mają sił bez liku :))
 

Załączniki

  • 20231230_122513.jpg
    20231230_122513.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 96
Ostatnia edycja:
był sztosem! paróweczka z indyka, pikle, czerwona cebula, sosy i ta prażona cebulka... polecam 👌👌👌🤣🤣🤣
a rosół wygląda mega! też zawsze tyle wszystkiego pakuje, co w lodówce plus pieczone warzywa!
Brzmi świetnie 🤤

Rosół wyszedł też sztosik. Na pieczenie warzyw dziś nie miałam mocy 😂 ale w kuchni trochę porobiłam 🙌🏻
 
reklama
Do góry