reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ciezki dzien... momentami jest dobrze - ale ogólnie ciąża to dla mnie katusze... dziś miałam.jednoczesnie migrene, mdłości i tak.palącą zgage jak.nigdy wcześniej... chciało.mi się płakać...
Dopiero teraz się wykąpałam... nie mam siły na nic... ale zrobię hot dogi, stary w Lidlu na zakupach- dam rade... myślę o nich już drugi dzień 🤣
ale serio... też jest Wam tak ciężko fizycznie czy ja mam takiego pecha i nie nadaje się do rodzenia dzieci...
 
reklama
Ja za to już przytyłam, ogólnie też jestem szczupła, ale zaczęło mi już wywalać brzuchol 😱 chyba przez to zarcie… ciągle jem żeby zabić te nudności 😵‍💫 mam nadzieję że przynajmniej po ciąży schudnę 😂🫣 @kejti36 ja też mam wrażenie że się nie nadaje do rodzenia dzieci, ciąża mnie dobija. Na szczęście teraz na weekend mój syn jest u dziadków, więc leżymy ze starym cały dzień i oglądamy Rodzinę Soprano 😅 czuję się jak na najlepszym urlopie w życiu 😂
 
Ja za to już przytyłam, ogólnie też jestem szczupła, ale zaczęło mi już wywalać brzuchol 😱 chyba przez to zarcie… ciągle jem żeby zabić te nudności 😵‍💫 mam nadzieję że przynajmniej po ciąży schudnę 😂🫣 @kejti36 ja też mam wrażenie że się nie nadaje do rodzenia dzieci, ciąża mnie dobija. Na szczęście teraz na weekend mój syn jest u dziadków, więc leżymy ze starym cały dzień i oglądamy Rodzinę Soprano 😅 czuję się jak na najlepszym urlopie w życiu 😂
Haha u nas też jest grana Rodzina Soprano 😂
 
Miewacie też czasem takie kłucia w dole brzucha ? Nie wiem czy to normalne bo macica sie rozciąga czy jelita 🙈😑 gdzieś w okolicach pępka ale niżej ?
 
nie wiem czy minute mi zajęło zjedzenie tego... stary był w lekkim szoku 🤣🤣🤣 jestem spełniona...
 

Załączniki

  • 976dd860-3c19-4e9e-a3da-2ef7faecfdba.jpeg
    976dd860-3c19-4e9e-a3da-2ef7faecfdba.jpeg
    102,2 KB · Wyświetleń: 101
Miewacie też czasem takie kłucia w dole brzucha ? Nie wiem czy to normalne bo macica sie rozciąga czy jelita 🙈😑 gdzieś w okolicach pępka ale niżej ?
teraz już sporadycznie mnie coś zakłuje (ale to już 9+4) ale na początku, a nawet tak do 7 tyg miewałam też takie bóle o jakich piszesz
 
reklama
Do góry