reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja z kolei czuję się fatalnie. Nie wiem czy to jakaś infekcja nałożona na ciążę czy ki czort… mam takie nudności, że praktycznie nic nie jem, a do wczoraj do obiadu normalnie jadłam i było git. Wczoraj poszłam spać o 20 i spałam do 13 z przerwami na mycie zębów i przegryzienie czegoś. Od tej 13 jakoś tam się kulam po domu, ale co chwila znów muszę przysiąść w łóżku.. normalnie w ciąży jedzenie łagodzi mi nudności, a tu kiszka 😮‍💨 zazwyczaj mam tak przy tych obleśnych wirusach od syna, tylko jeszcze rzyganko w pakiecie, a teraz nie. Mam nadzieję że zrobi się chociaż odrobinę lepiej z czasem 😭 a jak to ciążowe to ja nie wiem jak przeżyć to w połączeniu z nadaktywnym 3 latkiem 😱
 
reklama
Hej! Ja również nieśmiało chciałabym się z Wami przywitać.

Owulacja 28/29 listopada (wg temp i testu ow), przewidywany termin wg kalendarza 20/21 sierpnia, więc najprawdopodobniej 3+5, test pozytywny 9/10 DPO i z dnia na dzień coraz bardziej widoczny ❤️ jeszcze nie wierzę 🤣

Od pół roku podglądałam kreski, jednak nie chciałam dołączyć oficjalnie. Mimo tego bardzo kibicuję wszystkim tu i tam obecnym, tym bardziej dziewczynom z kresek, które są tutaj 🤞🏻

Ps. Dzięki za dzieciorobny magnez i testy z Amazona 😅
 
Mnie dziś cały dzień ręką boli drętwieje mi, ale czytałam, że niby może się zdążać tak przy wariacjach hormonów. Ale ogólnie się dobrze czuje trochę może mi się apetyt zmniejszył. Jutro rano śmigam na drugą betę i proga i na 17:30 mam wizytę do ginekologa. Więc mam nadzieję, że już się czegoś z mężem dowiemy 😁
 
Hej! Ja również nieśmiało chciałabym się z Wami przywitać.

Owulacja 28/29 listopada (wg temp i testu ow), przewidywany termin wg kalendarza 20/21 sierpnia, więc najprawdopodobniej 3+5, test pozytywny 9/10 DPO i z dnia na dzień coraz bardziej widoczny ❤️ jeszcze nie wierzę 🤣

Od pół roku podglądałam kreski, jednak nie chciałam dołączyć oficjalnie. Mimo tego bardzo kibicuję wszystkim tu i tam obecnym, tym bardziej dziewczynom z kresek, które są tutaj 🤞🏻

Ps. Dzięki za dzieciorobny magnez i testy z Amazona 😅
O to na podobnym etapie jesteśmy ☺️ i też w tym cyklu dzieciorobny magnez żarłam 😅
 
reklama
Do góry