reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja póki co to głównie jstem zainteresowana spaniem, czego moja 2latka nie podziela :D także cięzko się żyje.
sen też, odcina mnie w połowie dnia, a ja z tych co nie robią drzemek i mało śpią...
W sumie jestem ciekawa czy ktoś jeszcze ma jakieś jedzeniowe zachcianki.
Ja tego nie dostrzegłam.póki stary nie zapytał dlaczego mamy tyle śledzi różnych rodzajów w lodówce i kto to zje... tymczasem 3 dni później nie ma już prawie nic.
Dziś nawet czekając na pizze poszłam zjeść sobie śledzia przed 🤣
 
W ogóle macie już prezenty na święta dla rodziny? Ja dzisiaj usiadłam z mężem i zamówiliśmy wszystko... Całe szczęście, że umowa jest taka że kupujemy tylko dzieciom prezenty bo i tak poszła kupa pieniędzy 🫣🫣 Ale wolę kupić lepsze prezenty dzieciom, niż głowić się co kupić dorosłym a potem i tak pada na karty podarunkowe.
 
W ogóle macie już prezenty na święta dla rodziny? Ja dzisiaj usiadłam z mężem i zamówiliśmy wszystko... Całe szczęście, że umowa jest taka że kupujemy tylko dzieciom prezenty bo i tak poszła kupa pieniędzy 🫣🫣 Ale wolę kupić lepsze prezenty dzieciom, niż głowić się co kupić dorosłym a potem i tak pada na karty podarunkowe.
u mnie prawie nie ma dzieci, ale w tym roku nie robimy prezentów w gronie dorosłych padło haslo że lepiej wydać to na jedzenie 🤣 typu zamówić wypasiony tort beżowy, inne ciasta czy pierogi, zamiast tyle stać w kuchni.
Mam 2 bratanice, którym.kupuje lego (te ceny lego to.juz jakiś kosmos).no i z partnerem kupujemy sobie prezenty... ach no i dla mojego psa ofc :)
 
u mnie prawie nie ma dzieci, ale w tym roku nie robimy prezentów w gronie dorosłych padło haslo że lepiej wydać to na jedzenie 🤣 typu zamówić wypasiony tort beżowy, inne ciasta czy pierogi, zamiast tyle stać w kuchni.
Mam 2 bratanice, którym.kupuje lego (te ceny lego to.juz jakiś kosmos).no i z partnerem kupujemy sobie prezenty... ach no i dla mojego psa ofc :)
tort bezowy *
 
A ja mam problem z spaniem w nocy się budzę zasnąć nie mogę. Ale po 14 tak przez trzy godziny ledwo chodzę raz po pracy poszłam spać na godzinę potem pół nocy się męczyłam. Ale mecze się szybko do tego czasem zawroty głowy, bóle brzucha czasem, mega bóle piersi i pryszcze od wczoraj wieczora ale idę do kosmetyczki i fryzjera w końcu się odgryzuje. Dwie mega sukienki na święta kupione 🥹🩷 wczoraj wolne to dziś pełna energii. Dziewczyny tak wcześnie robicie te testy na choroby? Tokso itp. lekarz was kieruje czy jak? Tutaj u mnie też robią na pewno na kiłe tezec różyczkę odrę itp Zastanawiam się czy w grudniu prywatnie nie zrobić. Są drogie?
 
reklama
Najlepsze, ze kociska w domu a ja nigdy nie mialam 🤷🏼‍♀️😁
tokso najczęściej od źle umytych warzyw, nie od kotów - to trochę mocny stereotyp. W sensie koty mogą być nosicielami, ale w praktyce jest to baaaardzo rzadkie. Do tego żeby zarazić się od kota trzebaby grzebać palcem w świeżej kupie i później ten palec polizać 🤷‍♀️

Cześć Dziewczyny :)
Wysikałam wczoraj ⏸️ i również od wczoraj mam covid z gorączką, więc jestem ostrożna dość. To moja druga ciąża, pierwsza poroniona na początku roku. Przez covid nie byłam jeszcze ani na becie, ani na progu niestety. Mam deja vu, bo tamta ciąża też potwierdzona w grudniu, też zaczęła się od choroby i też termin na sierpień.
Gratuluję każdej z Was i życzę bardzo nudnych pozostałych 8 miesiący 😊
 
Do góry