reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

no właśnie też mi się tak wydaje, więc znając moje szczęście to będę czekać do przyszłej środy 😂

Chociaż w sumie może też mieć znaczenie wprowadzenie wyniku - bo wynik może być, ale np. któryś pośrednik go nie wprowadza w system w weekend
Mi się wydaje że w pon, najpóźniej we wtorek będziemy miały.
Czym można zająć głowę???
 
reklama
Mi się wydaje że w pon, najpóźniej we wtorek będziemy miały.
Czym można zająć głowę???
nie wiem. Ja chyba szydełko odkopie, bo nie robiłam nic od października 🙈 ale już od wtorku czas mi się dłuży, a wczoraj popołudniu i wieczorem to myślałam, że wyjdę z siebie już. Nie wiem jak przeżyć weekend 🙈
 
Dziewczyny tylko z tymi detektorami to wiecie, super gadżet, ale na aktualnym etapie bobasa trudno znaleźć + może uciekać szybko. Także żebyście potem nie dodawały sobie stresu 🙈
Ja sie nie nastawiam, że wynik dostane szybciej niż te 14 roboczych, czyli deadline 6.02 dopiero 🫣 Szkoda, bo chciałam na przyszły piątek na prenatalne już mieć, ale co zrobić. Kolejne testy cierpliwości xD
 
nie wiem. Ja chyba szydełko odkopie, bo nie robiłam nic od października 🙈 ale już od wtorku czas mi się dłuży, a wczoraj popołudniu i wieczorem to myślałam, że wyjdę z siebie już. Nie wiem jak przeżyć weekend 🙈
Kurde ja to zapalony gracz ale przy Młodej nie mam czasu... to by mi pochłonęło spokojnie weekend. Może jakieś sprzątanie uskutecznie, bo w domu lekki syf a nienawidzę tego robić.
 
reklama
Do góry