reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
My przyzwyczajaliśmy od początku. Noe miała 2 miesięcy jak mieliśmy długie trasy na drugi koniec pl i co? Nienawidzi auta. Jeździmy w góry ale droga to masakra. Ma 16 miesięcy i nie widzę żeby miało się to zmienić
Nelka85 Noe czyżby Noemi?Mężowi bardzo podoba się to imię,i jak będzie teraz dziewczynka prawdopodobnie będzie Noemi,bo mi też wydaje się urocze 😊
 
myślę, że może od tego zależeć bo ostatecznie różne laboratoria badają próbki...
Ja zamawiałam z tego "test dna" pobranie w poniedziałek wynik w kolejny poniedziałek o 9...
Ale te "oryginalne" nifty pro idą zawsze do tego samego labu w Hongkongu. Kwestia czy w wysyłce tam jest poślizg w różnych miejscach... chyba takie 7-8 dni kalendarzowych to standard.
 
śmiem twierdzić, że skoro badanie jest realizowane w Hongkongu, to nie za bardzo ma znaczenie pośrednik 🤔 raczej wszyscy muszą się dostosować do daty transportu, także bardziej bym obstawiała pewną loterię, że akurat niefortunnie odda się krew 🩸 kwadrans po tym jak kurier zabierze próbki na lotnisko 🤔
chociaż teraz doczytałam, że niby 1-2 dni robocze zajmuje dotarcie próbki z laboratorium tam na miejsce 🤔
 
śmiem twierdzić, że skoro badanie jest realizowane w Hongkongu, to nie za bardzo ma znaczenie pośrednik 🤔 raczej wszyscy muszą się dostosować do daty transportu, także bardziej bym obstawiała pewną loterię, że akurat niefortunnie odda się krew 🩸 kwadrans po tym jak kurier zabierze próbki na lotnisko 🤔
Ale transport może być różny bo kurierzy lotniczy też różni. No i pewnie od miasta, z Wawy przypuszczam jest częściej lot do Hongkongu niż np. z Krakowa. Ale mogę się mylić...
 
śmiem twierdzić, że skoro badanie jest realizowane w Hongkongu, to nie za bardzo ma znaczenie pośrednik 🤔 raczej wszyscy muszą się dostosować do daty transportu, także bardziej bym obstawiała pewną loterię, że akurat niefortunnie odda się krew 🩸 kwadrans po tym jak kurier zabierze próbki na lotnisko 🤔
no właśnie też mi się tak wydaje, więc znając moje szczęście to będę czekać do przyszłej środy 😂

Chociaż w sumie może też mieć znaczenie wprowadzenie wyniku - bo wynik może być, ale np. któryś pośrednik go nie wprowadza w system w weekend
 
a to nie leci wszystko do tego samego labu w Hongkongu?

No właśnie pamiętam, że Ty czekałaś aż kilka dni dłużej niż @Mayolin a do poniedziałku to już całkiem siwa będę 🙈
ja oddałam próbkę w piątek, w niedzielę odebrali w laboratorium w Chinach (mieliśmy śledzenie przesyłki), a wczoraj, czyli w czwartek miałam wyniki
 
reklama
Do góry