reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Wszyscy się z nas śmiali, że przed dzieckiem byliśmy z mężem na maksa aktywni (namioty, góry, rowery, dłuugie wędrówki) a trafił sie nam domowy mops 😂

Pływasz na kitesurfingu? Ja na desce 🥰 Ale ostatni raz w wakacje przed ciążą pływałam, czyli w 2020, więc pewnie już niewiele pamiętam 🙈

Ja to wózek już rzadko kiedy z domu zabieram, wolę z nią pójść bez - nie mamy do niego już obie cierpliwości 😅

No to super, że chociaż chustę lubił ☺️
ach i tak piszesz ze mieliście aktywne zycie... myślę, że z dziećmi też tak się da, tylko potrzeba chwili i przetrwać te pierwsze lata... I to wszystko wróci do "normy" :)

Ja w ogóle mam taką wizje dzieciństwa mojego dziecka, że pól zycia spędzi na półwyspie, brudny potargany, przegryzając bulke bananem... ale mam nadzieję szczęśliwy... a drugie pół na podróżach, bo zamierzam pokazać mu cały świat 🤣 Także obyśmy byli wszyscy zdrowi i nic więcej nam nie potrzeba...
 
@Mayolin a gdzie Ty zamawialas nifty?

Myślicie że szybkość wyniku zależy od tego, za czyim pośrednictwem się zamawia?

Mam wrażenie, że jestem już 4 lata w tej ciąży, w tym od pobrania krwi na nifty co najmniej rok 😂
myślę, że może od tego zależeć bo ostatecznie różne laboratoria badają próbki...
Ja zamawiałam z tego "test dna" pobranie w poniedziałek wynik w kolejny poniedziałek o 9...
 
@Mayolin a gdzie Ty zamawialas nifty?

Myślicie że szybkość wyniku zależy od tego, za czyim pośrednictwem się zamawia?

Mam wrażenie, że jestem już 4 lata w tej ciąży, w tym od pobrania krwi na nifty co najmniej rok 😂
śmiem twierdzić, że skoro badanie jest realizowane w Hongkongu, to nie za bardzo ma znaczenie pośrednik 🤔 raczej wszyscy muszą się dostosować do daty transportu, także bardziej bym obstawiała pewną loterię, że akurat niefortunnie odda się krew 🩸 kwadrans po tym jak kurier zabierze próbki na lotnisko 🤔
 
reklama
myślę, że może od tego zależeć bo ostatecznie różne laboratoria badają próbki...
Ja zamawiałam z tego "test dna" pobranie w poniedziałek wynik w kolejny poniedziałek o 9...
a to nie leci wszystko do tego samego labu w Hongkongu?

No właśnie pamiętam, że Ty czekałaś aż kilka dni dłużej niż @Mayolin a do poniedziałku to już całkiem siwa będę 🙈
 
Do góry