reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Witam sierpniowe Mamusie!
Po dzisiejszej wizycie stwierdziłam, że czas do Was dołączyć. Wcześniej jakoś jeszcze nie docierało, że to naprawdę się dzieje 🤰🏻😝
Z usg wychodzi mi dziś 9w1d i fasolinka ma już prawie 2,5cm. 🥰
To moja trzecia ciąża, niestety pierwsza zakończyła się poronieniem, z drugiej mam najwspanialszego synka na świecie, który za dwa dni skończy 13 miesięcy 🥰
Wszystkie ciąże z invitro.
Trzymam kciuki za wszystkie maluszki! ☺️
Hejo! Witamy! 🥰
 
reklama
Witam sierpniowe Mamusie!
Po dzisiejszej wizycie stwierdziłam, że czas do Was dołączyć. Wcześniej jakoś jeszcze nie docierało, że to naprawdę się dzieje 🤰🏻😝
Z usg wychodzi mi dziś 9w1d i fasolinka ma już prawie 2,5cm. 🥰
To moja trzecia ciąża, niestety pierwsza zakończyła się poronieniem, z drugiej mam najwspanialszego synka na świecie, który za dwa dni skończy 13 miesięcy 🥰
Wszystkie ciąże z invitro.
Trzymam kciuki za wszystkie maluszki! ☺️
cześć :) jesteś kolejną, którą podziwiam, że przy maluchu daje radę z kolejną ciążą 💜
 
Witam sierpniowe Mamusie!
Po dzisiejszej wizycie stwierdziłam, że czas do Was dołączyć. Wcześniej jakoś jeszcze nie docierało, że to naprawdę się dzieje 🤰🏻😝
Z usg wychodzi mi dziś 9w1d i fasolinka ma już prawie 2,5cm. 🥰
To moja trzecia ciąża, niestety pierwsza zakończyła się poronieniem, z drugiej mam najwspanialszego synka na świecie, który za dwa dni skończy 13 miesięcy 🥰
Wszystkie ciąże z invitro.
Trzymam kciuki za wszystkie maluszki! ☺️
Na jaki termin wpisać? To chyba jakoś początek sierpnia?
 
odpisał, że możemy jutro jechać na co tylko chce 🤣 i właśnie sushi chyba wybiorę oj tak kreweteczka w tempurze z avocado 😭
Ja mam ochotę na zupy ciągle nie ważne jakie. W planie wszystkie po kolei. Na pewno nie długo krupnik w menu i placek po węgiersku. Dziś na śniadanie wczorajszy obiad tortilla z kurczakiem. A na wieczór zawsze po 21 coś muszę zjeść wczoraj truskawki 😁😁
 
reklama
Oo, a mi po amnio genetyk mówił, że wodonercze nie jest genetyczne i w przyszłości mamy się nie obawiać co do kolejnego dziecka. No i w rodzinie nikt nie ma problemów z nerkami. Jedynie właśnie syn miał zwężony moczowód i z tego powodu wodonercze. Teraz mnie trochę przeraziłaś

Ja chodzę 🙂

A czy wszystkie już mówiłyście w pracy o ciąży? Ja dziś 10+2, nie powiedziałam jeszcze nic w pracy, planuję po kolejnej wizycie, która jest 1 lutego. Tylko tak teraz myślę, ze może to trochę będzie późno
Ja powiedziałam szefowej. Mam z nią przyjacielskie stosunki. Im wcześniej wie tym lepiej np zmienia grafik po położna itp. daje do pomocy kogoś.
 
Do góry