reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

a to nie jest tak, że z pappy wynikają też dodatkowe ryzyka, np. przedwczesnego porodu czy preeklampsji, których nie ma w nifty?
Tak jest, ale pytanie czy jak to kolejne dziecko i wszystko jest książkowo to warto płacić 700 zl za to. Chyba że uda się ogarnąć na nfz to zrobię.
 
reklama
Wiem, ze nic nie wiem. Wersja lekarki: wynik w 10 dni, ma Pani dostep. Jesli cos jest nie tak to i tak z reguly dzwonimy. Wersja Pani w punkcie pobran, pietro wyzej: wynik 14 dni roboczych, nie ma dostepu, oni dzwonia z wynikiem 🤦🏼‍♀️ Z lekka sie wkurwilam. A nawet chyba nie z lekka, skoro zapomnialam zapytac to kto kuwa klamie.
Z tego co wiem do wyników masz dostęp tylko Ty. U mnie nifty plik z wynikami byl z kodem na numer pesel.
 
Tak jest, ale pytanie czy jak to kolejne dziecko i wszystko jest książkowo to warto płacić 700 zl za to. Chyba że uda się ogarnąć na nfz to zrobię.
rozumiem, pewnie przy kolejnym dziecku już masz trochę inną perspektywę na te wszystkie badania.
Kurcze no, należy Ci się jak psu buda to badanie na NFZ, spełniasz kryteria przecież!
 
Właśnie sprawdzałam jakich formalności muszę dokonać żeby przejść na pracę zdalną i widzę, że pod wnioskiem, którego zgodnie z kodeksem pracy nie mogą odrzucić, musi się podpisać 5 osób 🤡 ale hit hitów to jest podpis kierownika na wniosku o urlop macierzyński, który musi potwierdzić, że doszło do porodu 🤡🤡🤡 szkoda, że nie każą mu być na miejscu 🤣
 
reklama
Do góry