reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
W piątek mam wizytę, ale prywatnie.
Jednocześnie chce również potwierdzić ciążę w Medicover (mam tam pakiet z pracy) i jak wyszukuje „Ginekologia - potwierdzenie ciąży” to pojawia mi się tylko porada telefoniczna 😐 macie doświadczenie w potwierdzaniu ciąży telefonicznie? 😂 czy może przesyła się jakieś wyniki badań i to wystarczy?
 
Dziewczyny, a na pierwsze wizyty brałyście już jakieś wyniki badań? Jutro mam pierwszą wizytę prywatną i zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze raz glukozy na czczo. Przed ciążą była 99, w ciąży jak badałam z betą 94. Jest sens robić rano jeszcze raz?

I proszę o dopisanie jeszcze jednej wizyty- 6.02 :D dostałam się na NFZ! Pani była bardzo miła i znalazła mi z wcześniejszy termin, bo wstępnie miało być jeszcze później. Będzie wtedy 12 tydzień🤞
 
W piątek mam wizytę, ale prywatnie.
Jednocześnie chce również potwierdzić ciążę w Medicover (mam tam pakiet z pracy) i jak wyszukuje „Ginekologia - potwierdzenie ciąży” to pojawia mi się tylko porada telefoniczna 😐 macie doświadczenie w potwierdzaniu ciąży telefonicznie? 😂 czy może przesyła się jakieś wyniki badań i to wystarczy?
pewnie skieruje Cie na bete by mieć w systemie, albo wystarczy że powiesz ze masz wynik, ja miałam wlasnie tel rozmowe i skierowznie na bete 🤷‍♀️
 
ja w sumie po to robię nifty bo wiem, że pappa wyjdzie mi masakryczna... że względu na wiek i wywiad zdrowotny czy poronienie... I po to mi nifty żeby to realnie ocenić razem...
a pappa to nie tylko ryzyko wad dlatego warto ją zrobić, aczkolwiek jeśli Sanko i usg 1 trym wyjdą dobre to faktycznie pappa nie jest już potrzebna pod kątem wad genetycznych
Ale Pappa Ci wyjdzie z krwi pewnie lepiej niż podstawowe ryzyka z usg. Bo tam na wstępie to się wylicza przez wiek itp. Potem pappa koryguje na nizsze ryzyka i nifty (lub podobne) jeszcze przelicza.
Będzie dobrze!
 
W piątek mam wizytę, ale prywatnie.
Jednocześnie chce również potwierdzić ciążę w Medicover (mam tam pakiet z pracy) i jak wyszukuje „Ginekologia - potwierdzenie ciąży” to pojawia mi się tylko porada telefoniczna 😐 macie doświadczenie w potwierdzaniu ciąży telefonicznie? 😂 czy może przesyła się jakieś wyniki badań i to wystarczy?
Ja mam tylko w Lux Med. Tam wystarczy że na Portalu Pacjenta wrzucisz plik z opisem i zdjęciem usg i już. Potem nawet online konsultacja i zakładają kartę ciąży i wypisują badania.
 
reklama
Dziewczyny, a na pierwsze wizyty brałyście już jakieś wyniki badań? Jutro mam pierwszą wizytę prywatną i zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze raz glukozy na czczo. Przed ciążą była 99, w ciąży jak badałam z betą 94. Jest sens robić rano jeszcze raz?

I proszę o dopisanie jeszcze jednej wizyty- 6.02 :D dostałam się na NFZ! Pani była bardzo miła i znalazła mi z wcześniejszy termin, bo wstępnie miało być jeszcze później. Będzie wtedy 12 tydzień🤞
Ja bym cukier zrobiła bo 94 to w ciąży cukrzyca.
Ja robiłam jeszcze krew i mocz. Okazuje się że muszę mwtylowany kwas foliowy bo mam za mało
 
Do góry