reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Byłam w pracy dosłownie pół godziny. Poszłam przekazać szefowej, że jestem w ciąży i w czwartek będę chciała wyjsc w trakcie pracy do lekarza. Jej reakcja przeszła moje oczekiwania. Ubrałam się ze łzami w oczach i wyszłam, informując ją, że od dzisiaj będę na l4... Aż się tuliłam z kiblem w domu ze stresu 😭 wizyty zaplanowane mam dwie w czwartek, mam nadzieję że ta na NFZ wystawi mi wsteczne zwolnienie 🥴 a jak nie to tą drugą wizytę mam prywatnie
co za psychopatka... trzymaj się i pamiętaj, że żadna praca nie jest warta naszego zdrowia 💜 Myśl o sobie przede wszystkim!
 
Z trudem nadrobilam 🙈
Pisałyście o smakach i przesądzie z płcią. W pierwszej ciąży miałam smak tylko na slodkie i urodził się chlopak 🤣 w tej ciąży słodycze jem sporadycznie - zobaczymy 🤣 chętnie poznam statystkę sierpniówek 🤣

Mdłości mam ostatnio paskudne, szczególnie wieczorem. Zaczyna mnie mdlic późnym popołudniem, a wieczorem jestem bliska wymiotom... ale z tymi objawami to też różnie, raz są raz ich nie ma.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty 🤞 ja idę jutro i tak bardzo się już denerwuję, że nie mogę przestać o tym myśleć 🤯 można zwariować 🙆‍♀️
zleci do jutra i na pewno będzie dobrze! który to tydz? sorry ale ciężko nas wszystkie spamiętać co która kiedy i na jakim jest etapie 😜🤣

na mdłości spróbuj migdałów, powaznie tylko to mi pomagało - aaa i mdłości prawie w ogóle przeszły, to teraz zgaga mnie dojeżdża 🤦‍♀️
zawsze chyba coś musi byc

trzymam.kciuki za jutro!💜
 
Że co ja sobie wyobrażam. Że z premedytacją czekałam na dłuższą umowę żeby zajść w ciążę. Że co ze mnie za pracownik, ciągle mnie nie ma w pracy (w ciągu roku byłam dwa razy na tygodniowym urlopie i raz tydzień na l4, bo mnie tak rozłożyło,ze ledwo żyłam i miałam antybiotyk). Ze ona tyle w ZUSie już na mnie wydała, a ja sobie w ciążę zachodzę. Potem to się chyba wyłączyłam, bo tak mi sie wszystko zaczęło trząść, ze myślałam że rzygne na nią...
trzeba było zapytać ile na Twojej pracy zarobiła skoro wie ile wydała na Ciebie. Co to za teksty do pracownika... co za psychopatka. Powinna dostać pozew o mobbing
 
reklama
Hej macie bóle trochę jak na okres ? Czuję taki dyskomfort i się stresuje tym ….
Czasem mam, ale dużo mniej niż w 1 ciąży. Może dlatego że regularnie biorę tabletkę magne b6 forte :) po całym dniu jak mam dużo chodzenia to czasem to czuję, ale nie nazwałabym tego bólem. Natomiast jest to fizjologia jeśli nie ma plamienia ani krwawienia ☺️
 
Do góry