reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ja biorę leki na tarczyce, ale mam taki sposób teraz idealny, że zawsze w nocy, albo nad ranem idę do toalety to wtedy biorę tabletkę 😂 chociaż od kawy mnie odrzuciło tak czy siak
No ja tak robiłam w ciąży z córa. Najlepszy sposób i najlepsze wyniki osiągałam na badaniach ;) Ale teraz leki są wszystkie pochowane wysoko, pozamykane na cztery spusty wiec robiłaby się z tego rozbudzająca akcja 🙈
Wiec mam nadzieje, ze tarczyca tym razem da radę :D
 
Ja mam 31 i też tylko witaminy plus dupek ;)
A kawy nie mogę pić od tygodnia, nagle straciłam ochotę na nią, zawsze piłam dla smaku i aromatu, a tu taka niespodzianka, że weszłam do teamu herbatka owocowa..😄 Któraś tez tak ma?
Taak, odrzuciło mnie od kawy mimo że uwielbiam latte i macchiatto 😅

Ja wczoraj ze Starym zaszalałam i były seksy, nie jakieś dzikie wiadomo :D a rano wstałam mdłości nie czułam i już schiza że seks zaszkodził i coś się złego podziało ale po zjedzeniu śniadania wszystko wróciło do normy 🥴🤢
 
Nam właśnie stuknął miesiąc bez seksu 🥺🥺🥺 ostatni raz byl w owu, potem nie było okazji a 9dpo wyszedł pozytywny test i się boimy 😅
Ciekawe jak długo wytrzymamy, ale jest co raz gorzej😂
 
Nam właśnie stuknął miesiąc bez seksu 🥺🥺🥺 ostatni raz byl w owu, potem nie było okazji a 9dpo wyszedł pozytywny test i się boimy 😅
Ciekawe jak długo wytrzymamy, ale jest co raz gorzej😂
u mnie ostatni seks był jakoś 20.11😐 i nawet jeśli dostałabym od lekarza zielone światło (w co wątpię oczywiście) to i tak ch*j wie, kiedy stary do domu zawita🙈
 
Taak, odrzuciło mnie od kawy mimo że uwielbiam latte i macchiatto 😅

Ja wczoraj ze Starym zaszalałam i były seksy, nie jakieś dzikie wiadomo :D a rano wstałam mdłości nie czułam i już schiza że seks zaszkodził i coś się złego podziało ale po zjedzeniu śniadania wszystko wróciło do normy 🥴🤢
My próbowaliśmy dwa razy poszaleć, ale już za drugim razem mnie strasznie bolało, zapomniałam o to spytać gin. Aż mi się odechciało na wieki od tego 😔
 
reklama
Nam właśnie stuknął miesiąc bez seksu 🥺🥺🥺 ostatni raz byl w owu, potem nie było okazji a 9dpo wyszedł pozytywny test i się boimy 😅
Ciekawe jak długo wytrzymamy, ale jest co raz gorzej😂
Łączę się w bólu, u mnie nawet już dłużej bo od końca listopada nic... 🙄
Do wczoraj miałam bardzo niskie libido ale wieczorem nagle tak mnie naszło i wiem, że dalej tak nie dam rady 😅🙈
 
Do góry