reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ja mam 31 i też tylko witaminy plus dupek ;)
A kawy nie mogę pić od tygodnia, nagle straciłam ochotę na nią, zawsze piłam dla smaku i aromatu, a tu taka niespodzianka, że weszłam do teamu herbatka owocowa..😄 Któraś tez tak ma?
Ja ogólnie czuję się świetnie, oprócz momentów głodu, wtedy dość źle. Ale brak mdłości, odrzutu od jakiegokolwiek jedzenia, mogę jeść wszystko, a najchętniej to czego nie mogę, surowe mięso czyli carpaccio i sushi surowe 😅 Moje dwie ukochane rzeczy. Jedynie co to czasem nie mam apetytu, ale jak mnie głód dopadnie to jest kiepsko. Słabą kawkę piłam dziś na śniadanie 🙂
U mnie wychodzi 15 sztuk plus heparyna 😅
A jeszcze nie zarzucam magne b6 co pewnie zacznie się za chwilę 😅😂
Aż policzyłam i póki co wygrywam, ale to już z magnezem 😅
Nam właśnie stuknął miesiąc bez seksu 🥺🥺🥺 ostatni raz byl w owu, potem nie było okazji a 9dpo wyszedł pozytywny test i się boimy 😅
Ciekawe jak długo wytrzymamy, ale jest co raz gorzej😂
U nas już ponad miesiąc... 🙄 Ja miałam bardzo słabe libido przed, więc jeszcze nie narzekam i strach jest większy, natomiast mąż, no to wiadomo... 😃 Trzeba sobie jakoś radzić.
 
reklama
Ja ogólnie czuję się świetnie, oprócz momentów głodu, wtedy dość źle. Ale brak mdłości, odrzutu od jakiegokolwiek jedzenia, mogę jeść wszystko, a najchętniej to czego nie mogę, surowe mięso czyli carpaccio i sushi surowe 😅 Moje dwie ukochane rzeczy. Jedynie co to czasem nie mam apetytu, ale jak mnie głód dopadnie to jest kiepsko. Słabą kawkę piłam dziś na śniadanie 🙂

Aż policzyłam i póki co wygrywam, ale to już z magnezem 😅

U nas już ponad miesiąc... 🙄 Ja miałam bardzo słabe libido przed, więc jeszcze nie narzekam i strach jest większy, natomiast mąż, no to wiadomo... 😃 Trzeba sobie jakoś radzić.
To nasza pierwsza ciąża więc ja trochę mam wrażenie jakby on się cykał w ogóle zaproponować 😅 więc chyba to ja muszę wyjść z inicjatywą!
 
miałam bardziej na myśli tego coombsa, może nie Twoją krew zbadali albo coś🤷‍♀️
Zaczynam to podejrzewać, bo wynik otwiera się tylko w panelu pacjenta,ale jak daje druk i pdf,to się to nie drukuje-tak jakby tego wyniku nie bylo..a dzisiaj jak na złość święto..muszę czekać do poniedziałku..
 
Zaczynam to podejrzewać, bo wynik otwiera się tylko w panelu pacjenta,ale jak daje druk i pdf,to się to nie drukuje-tak jakby tego wyniku nie bylo..a dzisiaj jak na złość święto..muszę czekać do poniedziałku..
ja miałam taka akcje z żelazem u córki. Pobrali jej krew, dostałyśmy kartonik z numerem badania do logowania, wyszlysmy, ubieralyśmy się przed labo i nagle wybiegła do nas babeczka z labo, wyrwała mi kartonik i bez sława dała inny. Wynik żelaza wyniósł wtedy u mojej córki jakoś 240. Po kilku dniach powtórzyłyśmy badanie i poziom żelaza był już 100. Moja córka ma skoki żelaza, ale nawet jak na nią to było dziwne, wiec obstawiamy, że to byl jakiś błąd, tym bardziej ze bylo jakieś zamieszanie z tymi kartonikami
 
Czytam trochę o tym odczynie coombsa i uja rozumiem😅
Generalnie jest średnio możliwe,żeby był on dodatni, jeżeli razem z mężem mamy rh+..mógłby być,jakbym miała grupę krwi 0,ja mam B,więc generalnie są to jakieś cuda..i nie mogę tego wydrukować ..bo jak zrzucam do pdf,to wyniku nie ma,a w panelu pacjenta jest..
 

Załączniki

  • IMG_20230106_130859.jpg
    IMG_20230106_130859.jpg
    253,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry