reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Moja gin zdziwiona..w poniedziałek mam jechać do centrum krwiodawstwa i wyjasniac😐
To twoja kolejna ciąża? Z tego co wiem to w kolejnej ciąży może się tak zadziać. Z ciekawości trochę poczytałam i nie dzieje się tak tylko gdy matka i ojciec mają różne grupy krwi, ale w innych przypadkach też, jednak jest to trochę bardziej skomplikowane.
 
Cześć :) też dziś nie mogłam spać w nocy, może jest jakaś faza księżyca niesprzyjająca kobietom w ciąży albo nie wiem co 😀

@Anasta07 gratuluję i powodzenia :)

@mylenne a dziś już się lepiej czujesz?

@EMilkaaa84 nie znam się zupełnie na tych przeciwciałach, oby się w poniedziałek wszystko wyjaśniło.
 
Hej dziewczyny. Czytam was od jakiegoś czasu, ale po kolejnej wizycie postanowiłam w końcu się przywitać. To moja 3 ciąża,ale dzieci jeszcze nie mam. Dwie pozostałe poronienie zatrzymane z podaniem tabletek i zabiegiem łyżeczkowania. Pierwsza 01.2021 w 5/6tc, druga 02.2022 w 7/8tc. Obecnie jestem w 7+0, dlatego tak długo zwlekałam, bo dla mnie to teraz krytyczne 2tyg największego stresu i wyczekiwania. Ale wczoraj na usg dr nie miał do czego się przyczepić, serduszko pikało i 0,79cm człowieka, a w poprzednich już widać było wcześniej że coś delikatnie nie gra. Więc skoro jest dobrze na ten moment to zaryzykowałam i się witam 🙂 Jestem mocno obstawiona lekami: Clexane, Encorton, Acard, Duphaston, Glucophage, Magnez, kwas foliowy 5mg, Pregna start+DHA i Wit D. Mam nadzieję że mieszanka zadziała i wytrwam wreszcie do końca 🤞
Cześć :) trzymam mocno kciuki żeby się udało tym razem✊🏻
 
Gratuluję wszystkich dobrych wiadomości dziś 😍 u mnie też wszystko dobrze, już jest 2.89 cm dzieciaczka i muszę mu nadać jakieś robocze imię, bo wygląda tak ludzko, że określenie zarodek mi przestało pasować 😅 a jeszcze 3 tygodnie temu to była taka niekształtna krewetka 😀 chociaż na zdjęciu może nadal tak wygląda 😀
Gratulacje! ♥️
Hej dziewczyny. Czytam was od jakiegoś czasu, ale po kolejnej wizycie postanowiłam w końcu się przywitać. To moja 3 ciąża,ale dzieci jeszcze nie mam. Dwie pozostałe poronienie zatrzymane z podaniem tabletek i zabiegiem łyżeczkowania. Pierwsza 01.2021 w 5/6tc, druga 02.2022 w 7/8tc. Obecnie jestem w 7+0, dlatego tak długo zwlekałam, bo dla mnie to teraz krytyczne 2tyg największego stresu i wyczekiwania. Ale wczoraj na usg dr nie miał do czego się przyczepić, serduszko pikało i 0,79cm człowieka, a w poprzednich już widać było wcześniej że coś delikatnie nie gra. Więc skoro jest dobrze na ten moment to zaryzykowałam i się witam 🙂 Jestem mocno obstawiona lekami: Clexane, Encorton, Acard, Duphaston, Glucophage, Magnez, kwas foliowy 5mg, Pregna start+DHA i Wit D. Mam nadzieję że mieszanka zadziała i wytrwam wreszcie do końca 🤞
trzymam mocno kciuki! ✊🏻
 
reklama
Do góry