reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Musiałam nadrobić żeby napisać, ja już dzisiaj po wizycie. Fasolka dzisiaj 2,30cm wg lekarza 8+6 dzisiaj czyli w porównaniu do 2 tygodnie wcześniej 6+6 nic się nie zmieniło . Tak mnie tylko zastanawia dlaczego na usg data porodu to 10-11.08.23 a lekarz mimo to wpisał w książeczkę datę z OM 5.08 co wg mnie jest bez sensu skoro miałam bardzo długie cykle to i tak koniec ciąży powinien być tak jak na usg . Bez sensu 😅
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 72
Takie naprawdę mdłości od końcówki 7

ja właśnie byłam i mi normalnie dała znieczulenie, tylko od razu do asystentki powiedziała, ze tylko bez czegostam
Pół mojej rodziny to stomatolodzy, w tym Mamunia i nigdy nie znieczulają w 1 trymestrze - takie są ogolne zalecenia podobno.
Chyba, że już jest jakiś ból i otwarty stan zapalny, który wiadomo, że tragicznie może wpłynąć na dziecko - wtedy trzeba coś z tym zrobić na cito. Generalnie odsyłają ciężarne aż do 2 trymestru.
Mieszkałam kiedyś we Francji i moja przyjaciółka w 1 trym. tez została odprawiona przez dentystę.
 
reklama
Pół mojej rodziny to stomatolodzy, w tym Mamunia i nigdy nie znieczulają w 1 trymestrze - takie są ogolne zalecenia podobno.
Chyba, że już jest jakiś ból i otwarty stan zapalny, który wiadomo, że tragicznie może wpłynąć na dziecko - wtedy trzeba coś z tym zrobić na cito. Generalnie odsyłają ciężarne aż do 2 trymestru.
Mieszkałam kiedyś we Francji i moja przyjaciółka w 1 trym. tez została odprawiona przez dentystę.
Właśnie ja idę w poniedziałek do dentystki. Pamietam, ze ona mi mówiła, ze znieczulenie nie wpływa na ciąże (sama wtedy była w ciąży), ale muszę o tym poczytać i ewentualnie przełożę
 
Do góry