reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Zrobil pomiary. Pecherzyk wielkosci 13,5 mm jesli dobrze pamietam. Za dwa tygodnie mam przyjsc zalozymy karte bo wtedy napewno bedzie juz bic serduszko :).
 

Załączniki

  • c7fea7d1-d7fe-406e-bcb0-3ccd4b6b8f96.jpeg
    c7fea7d1-d7fe-406e-bcb0-3ccd4b6b8f96.jpeg
    93,3 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Co lekarz mówił o odstawieniu? Jaką dawkę bierzesz?

3x850 póki co nie odstawiam. Moja ginka jest team odstawienie, ale ja nie wyraziłam zgody i wspólnie podjęłyśmy decyzje o konsultacji z prof. Specjalizującej się w poronieniach i zadecydowała, że nie powinnam odstawiać. Ogólnie ta wizyta była żałosna i jej jedynym plusem była decyzja o nie odstawieniu mety 😂
 
Jak się żyje z cukrzycą ciążową?
Mnie było dość ciężko, trzeba się pilnować,co się je, pilnować mniej więcej godzin posiłków, kłuć min 4 razy dziennie. Bardzo dużo produktów nie można jeść np. Ziemniaków, białego pieczywa, ogólnie wszystko ma być zero cukrów. Męczące było też to że każdy posiłek musiał być zbilansowany czyli białko-węglowodany-tluszcze.. nie można było sobie np tam po prostu zjeść jabłko czy coś innego bo wychodziły kwiatki w pomiarach cukru.
Potrafiło mi np wywalić cukier po pomidorach malinowych albo po zjedzeniu o pół kromki chleba za dużo na śniadanie.
Jednak no da się to wszystko ogarnąć I suma sumarum jest to bardzo zdrowa dieta i bardzo często kobiety nie tyją wgl w ciąży wręcz na końcu maja niższa wagę niz na początku.
 
reklama
Do góry