reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

No nie wiem, ja się nie spotkałam z tym żeby ktokolwiek odmówił, ba większość nie pyta. A przeszlam tych ginów trochę 😅

Ja też 😅 Lekarze widocznie mają konkretne przesłanki, żeby tego nie robić. Jeśli jest podejrzenie, że coś może zagrażać, to z tego rezygnują, zanim zakończą prowadzić w tym kierunku badania. :)
 
reklama
Ja też 😅 Lekarze widocznie mają konkretne przesłanki, żeby tego nie robić. Jeśli jest podejrzenie, że coś może zagrażać, to z tego rezygnują, zanim zakończą prowadzić w tym kierunku badania. :)

Zapytam o to mojej ginki, ale ona puszczała mi serduszko i byłabym bardzo mocno zdziwiona gdyby przy tym co ze mną przechodzi od 4 lat ryzykowała chociaż w 0.001 procenta
 
może to jeszcze ciut za wcześnie albo faktycznie ten gin był jakiś lewy cioban i dlatego właśnie sprawdzisz kogoś poleconego jak pisałaś 🫶🏻
Wedlug OM to jutro zaczynam 7 tydzien. Wedlug gina to 4/5 tydzien czyli co ciaza mlodsza az o 3 tygodnie ? Slyszalam o tygodniu o 12 dniach ale o 3 tygodniach. Ostatania miesiaczke mialam 15.11.2022 cykle 30 dniowe raczej regularne tylko czasem male odchyly. Dwa cykle poprzednie dostawalam od innej gin luteine od 16 dc do 25 dc. Ale stwierdzilam ze w listopadzie po miesiaczce juz nie bede brala bo blokowala mi owulacje. I jak powiedzialam tak zrobilam. Testy zrobilam tak dla beki w sumie bo bylam przekonana ze bedzie bialy. I dzien wczesniej zrobilam ale popoludniu i wyszedl bladzioch. A ze mialam jeszcze jeden 25 to zrobilam na drugi dzien rano. I co bardzo sie zdziwilam. A po drugie wedlug dziwnych obliczen owulacje powinnam miec gdzies mniej wiecej 1 grudnia. A kolejna miesiaczke powinnam dostac 15 grudnia. 13 wyszedl test pozytywny. A gin twierdzi ze ja wynalazlam sobie ciaze 4 dni po owulacji 🤣😀. Gdzie testy najwczesniej pokazuja chyba po 6 czy 8 dniach od owu ( o ile czegos nie powalilam ). Powiedzial do mnie ze jestem kobieta ktora chyba w jego kadencji pierwszy rsz tak wczesnie ciaze wybadala. I taka moze byc ciagle powtarzal.
 
No i znów w tyle... Kocham frytki chamskie z ziemniaków i na oleju z majonezem (każdy lubię, kocham Winiary i Hellmans babuni, że składu wybieram Kielecki i lokalny Białuty), czasem mixuje z ketchupem. Na szczęście zjadłam kanapkę i melo a nim tu weszłam 😎 wczoraj miałam chęć na lody z maca ale jo fanka z polewą karmelową, niestety nie dowiózł by całych mąż więc Monte na patyku zjadłam, bez szału 🙄

Powiem Wam, że fajne dziewczyny jesteście... Ja poza pierwszą ciążą w ogóle nie miałam potrzeby czatów na forach boooo jak byłam w ciąży to byłyśmy na forum październikowki i spotykamy się do dziś, nie wszystkie ale sporo i co roku jeździmy na 3 dni do jakiegoś miasta w Polsce z całymi rodzinami, jesteśmy wszystkie w podobnym wieku i na co dzień mamy czat na WhatsAppie.
Teraz one są na innym etapie, zresztą jak większość moich rówieśniczek koleżanek to znowu poczułam potrzebę dzielenia się swoim stanem i Wami, oby jak najdłużej...
 
Ja z innej strony dzisiaj zahacze - czy ktoś jeszcze ma problem z podstępnymi biegunkami? 😡 losowo nagle dostaje paskudnej biegunki, nie wiem od czego, nie wiem po czym i przysięgam będę miała traumę przed wyjściem z domu. Ratunku.
 
Ja z innej strony dzisiaj zahacze - czy ktoś jeszcze ma problem z podstępnymi biegunkami? 😡 losowo nagle dostaje paskudnej biegunki, nie wiem od czego, nie wiem po czym i przysięgam będę miała traumę przed wyjściem z domu. Ratunku.

Pjona siostro.
Co prawda podejrzewam, że u Ciebie to akurat od kieleckiego😂😂😂😂
 
reklama
IMG_20230102_203306.jpg

Amen 🤤
 
Do góry