reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Jestem straszna panikara to prawda. Ale siedzac przed gabinetem powiedzialam do mojego martwie sie ze jednak serducha nie bedzie. I tak sie stalo.

Na tym sprzęcie to pewnie ciężko, by było serducho i w 10 tc znaleźć. Spokojnie. Jutro masz wizytę, trzymamy kciuki, żebyś wiedziała więcej i żeby wszystko się dobrze rozwijało. Mam nadzieję, że w końcu usłyszysz, jaki jest stan faktyczny, a nie jakieś filozofie. 😃 a teraz może czas na poprawę humoru jakimś lodem i frytkami? 😀
 
Słuchajcie a pytanko mam odnośnie aparatu USG - dziś na wizycie lekarka potwierdziła że serduszko bije, faktycznie je widziałam jak pulsuje ale nie słyszałam go. Czy na etapie 7+2 nie da rady usłyszeć czy ten konkretny aparat na to nie pozwalał? 🤔
 
Na tym sprzęcie to pewnie ciężko, by było serducho i w 10 tc znaleźć. Spokojnie. Jutro masz wizytę, trzymamy kciuki, żebyś wiedziała więcej i żeby wszystko się dobrze rozwijało. Mam nadzieję, że w końcu usłyszysz, jaki jest stan faktyczny, a nie jakieś filozofie. 😃 a teraz może czas na poprawę humoru jakimś lodem i frytkami? 😀
lody odpadaja ;p po slodkim mnie mdli a fryty kurde z checia ale po nich mam zgage ;p i dodatkowe kg ktorych mam i tak dosc duzo.
 
Słuchajcie a pytanko mam odnośnie aparatu USG - dziś na wizycie lekarka potwierdziła że serduszko bije, faktycznie je widziałam jak pulsuje ale nie słyszałam go. Czy na etapie 7+2 nie da rady usłyszeć czy ten konkretny aparat na to nie pozwalał? 🤔

Do 10 tc jest niezalecane słuchanie serduszka.
 
Jestem straszna panikara to prawda. Ale siedzac przed gabinetem powiedzialam do mojego martwie sie ze jednak serducha nie bedzie. I tak sie stalo.
może to jeszcze ciut za wcześnie albo faktycznie ten gin był jakiś lewy cioban i dlatego właśnie sprawdzisz kogoś poleconego jak pisałaś 🫶🏻
 
reklama
Do góry