reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ja wlasnie wyszłam od lekarza na nfz, byłam wysępić skiero na badania, a w sumie tylko 4 (glukoza, morfologia, toxo i TSH), a tu lekarz mi wypisał całą litanię badań 😅
Mówiłam mu, że jestem po inseminacji i sporą część badań miałam latem, a on że robimy i już 😁 Szzalony!

Super! Dał Ci wszystkie zalecane w ciąży do 10 tygodnia! Jutro je robię. Ale z tą betą to już ewidentnie zaszalał 😀
 
Ja już po wizycie😁
Wszystko dżiii. Wg usg ciąża nawet jeden dzień starsza. Serce biło tak szybko, że aż zapytałam lekarza, czy Dżunior jest zestresowany tak samo jak ja, ale pan doktor stwierdził, że tak serce bić powinno. Dżunior nawet zareagował na puknięcie w brzuch, więc rośnie mi kolejne dziecko, które nie przepada za ingerowaniem w jego przestrzeń osobistą🤪 prenatalne mam wyznaczone na 23.01, bo niestety lekarz, który wykonuje to badanie, ma wcześniej urlop. Pan doktor powiedział mi, ze mam się wstrzymać z nifty do prenatalnych i tam zdecydujemy, czy w ogóle jest sens robić. Aaaa i wypytałam, czy na pewno nie mam żadnej nadżerki i pan doktor powiedział, że nieduża jest, ale czy to ona powoduje plamienia, to ciężko stwierdzić. A tu Wam wrzucam mojego 2,31cm człowieka❤️

Uroczy Orzeszek ☺️
 
Ja już po wizycie😁
Wszystko dżiii. Wg usg ciąża nawet jeden dzień starsza. Serce biło tak szybko, że aż zapytałam lekarza, czy Dżunior jest zestresowany tak samo jak ja, ale pan doktor stwierdził, że tak serce bić powinno. Dżunior nawet zareagował na puknięcie w brzuch, więc rośnie mi kolejne dziecko, które nie przepada za ingerowaniem w jego przestrzeń osobistą🤪 prenatalne mam wyznaczone na 23.01, bo niestety lekarz, który wykonuje to badanie, ma wcześniej urlop. Pan doktor powiedział mi, ze mam się wstrzymać z nifty do prenatalnych i tam zdecydujemy, czy w ogóle jest sens robić. Aaaa i wypytałam, czy na pewno nie mam żadnej nadżerki i pan doktor powiedział, że nieduża jest, ale czy to ona powoduje plamienia, to ciężko stwierdzić. A tu Wam wrzucam mojego 2,31cm człowieka❤️
Super, ze mimo tych plamien wszystko jest super! :)
 
a który teraz tc Ci wychodzi? Dalej plamisz? Progesteron ogólnie jest wydzielany skokowo, może masz jakiś spadek? Albo może jest jakaś inna niegroźna przyczyna
Wychodzi mi 5+6, już jest mniej tego plamienia , ale dzisiaj słabo się czuje jakby mnie przeziębienie brało i gardło boli. Dodzownilam się do położnej i jutro na 9 mam wizytę 😑
 
No to faktycznie nifty nie trzeba, bo i pappy nie będziesz miała nie?
Nie wiem czy pappe robią dziewczynom poniżej 35 r,ale chyba tak?ja nie robiłam,pomimo że w pierwszej ciąży jak byłam miałam 36 i jak doczekam, to teraz też nie zamierzam jej robić.. Przymierzam się do sanco,kosztuje 2k.Usg prenatalne jak najbardziej,robiłam w 1,2 i 3 trymestrze
 
No to faktycznie nifty nie trzeba, bo i pappy nie będziesz miała nie?
moja koleżanka 2 lata temu, mając 29 lat, normalnie miała pappę (a robiła prenatalne w tej samej klinice), więc zakładam, że mnie tez będą na to namawiać. A ja nie chcę, zdecydowanie wolałabym zrobić nifty. W poprzednich ciążach tez pappy nie robiłam
 
reklama
Dzień dobry, siedzę w robo i mnie muli. Zjadłam nawet jedną kanapkę, ale chętnie bym się jej pozbyła żołądka. Dziś mam wizytę, zobaczymy co dalej z moją tarczycą. Ktoś dziś wizytuje?
 
Do góry