reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny dołączam do waszego grona sierpniowych mam 🙂 na pokładzie syn 4,5 roku, 2 lata temu poronienie w 7 tyg i kolejna ciaza z terminem na 02.08.2023. Jest to ten sam dzień porodu z utraconej ciazy. Ja byłam 13 grudnia serduszko już biło ciaza o tydzień młodsza ale blisko blizny po cc. Kolejna wizyta 27 grudnia. A co do ciągnącego się tematu mnie strasznie odrzuca od mięsa
 
Hej dziewczyny dołączam do waszego grona sierpniowych mam 🙂 na pokładzie syn 4,5 roku, 2 lata temu poronienie w 7 tyg i kolejna ciaza z terminem na 02.08.2023. Jest to ten sam dzień porodu z utraconej ciazy. Ja byłam 13 grudnia serduszko już biło ciaza o tydzień młodsza ale blisko blizny po cc. Kolejna wizyta 27 grudnia. A co do ciągnącego się tematu mnie strasznie odrzuca od mięsa
Hej witam serdecznie 🌸 ja mam termin na 1.08 wiec podobnie. Tez mnie odrzuciło od mięsa nie jem już kilka tygodni, chyba ze jakiś plaster szynki na kanapkę 😅
 
Hej dziewczyny dołączam do waszego grona sierpniowych mam 🙂 na pokładzie syn 4,5 roku, 2 lata temu poronienie w 7 tyg i kolejna ciaza z terminem na 02.08.2023. Jest to ten sam dzień porodu z utraconej ciazy. Ja byłam 13 grudnia serduszko już biło ciaza o tydzień młodsza ale blisko blizny po cc. Kolejna wizyta 27 grudnia. A co do ciągnącego się tematu mnie strasznie odrzuca od mięsa
Witamy i gratuluję bijącego serduszka 🧡
 
@Emka24@ bardzo współczuję straty pieska😔

Co do zachcianek, to ja od samego początku kocham wszystko co konkretne, głównie mięso. Do słodkiego mnie nie ciągnie, co nie znaczy, że czasami czegoś nie skubnę, np przed chwilą zjadłam deser lodowy🤪
U nas jak dobrze pójdzie, to płeć poznamy jakoś w połowie stycznia, więc nie emocjonuję się ewentualnymi znakami w postaci zachcianek czy coś. I tak wiem, że będzie córka😆
 
U mnie to samo tylko na kanapce z jakimś dodatkiem warzyw zjem. Ale mam już 2,5 kg mniej na wadze
To ja się nie ważę od miesiąca i mi się zdecydowanie przytyło ;( od wakacji czyli od września spokojnie z 7kg na plusie, wcześniej liczyłam kcal o dbałam o dietę i jakiś fitness wskoczył, teraz z racji na pogodę czasami spacery i tez mnie odrzuca od tylu rzeczy albo nie chce, ze sama już nie wiem.
 
reklama
Witam nowe robaczki ❤️
Ja wizyta 21.12. godz. 18.00
Chce zobaczyc chociaż zarodek, nawet mini 🤗
Dzisiaj byłam tylko na wigilijce w pracy, wyszłam po 2 godzinach. Dopadły mnie ogromne dreszcze i uczucie zimna. Wzięłam kąpiel, włączyłam na maksa kaloryfer w sypialni. Zadzwoniłam do ginekologa w sprawie zapalenia pęcherza. Zalecił Urosept 3x2 tabl. i maść clotrimazolum do smarowania. Wzięłam od razu, zmierzyłam temp. 37 (więc uch) i leżę do tej pory i nie mogę się zagrzać.
 
Do góry