reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Tak a to na chłopaka czy dziewczynę by zwiastowało ? 😃
Podobno na chłopaka ale cholera tam wie 😁 A co też nie masz ochoty na słodycze czy właśnie masz i marzy Ci się córa?
"Przyjmuje się, że jeśli kobieta spodziewa się chłopca, to w jej codziennym jadłospisie przeważają bardziej konkretne i sycące posiłki. A jedyną zachcianką są m.in. ogórki kiszone i wszystko, co kwaśne w smaku. Natomiast przyszłe mamy córek mają ogromną ochotę na słodycze i łagodniejsze potrawy."
 
reklama
Podobno na chłopaka ale cholera tam wie 😁 A co też nie masz ochoty na słodycze czy właśnie masz i marzy Ci się córa?
"Przyjmuje się, że jeśli kobieta spodziewa się chłopca, to w jej codziennym jadłospisie przeważają bardziej konkretne i sycące posiłki. A jedyną zachcianką są m.in. ogórki kiszone i wszystko, co kwaśne w smaku. Natomiast przyszłe mamy córek mają ogromną ochotę na słodycze i łagodniejsze potrawy."
Często na chłopaka odrzuca mięso ;P
 
Witamy na pokładzie ;)
Dziękuje.
Witaj! Trzymamy kciuki żeby wszystko szczęśliwie się ułożyło!
Planujesz iść na betę? :)
Nauczona doświadczeniem chyba nie 🤣
Już po świętach umówię się do swojego ginekologa ale też nie za szybko bo chciałabym już zarodek zobaczyć. ☺️
Przy lutowej byłam na becie dwa razy tylko przyrosty sprawdzić a później od razu do ginekologa i był tylko pęcherzyk, a w 8 tygodniu zarodek spory.
 
Dla mnie może być chłopiec może być dziewczynka;) ale mąż byl szczęśliwy z syna 😂
Ja pragnę tylko zdrowego dziecka. I szczesliwej ciąży. Bardzo boję się pustego pęcherzyka. Według Pani doktor zarodek gdzieś jest ale zastałyśmy bardzo wczesną ciążę i musimy odczekać przynajmniej 10 dni na kolejne USG.
Bardzo się stresuje czwartkiem😪😪😪 Chciałabym zasnąć i obudzić się 22.12.2022 🥺
 
Ja pragnę tylko zdrowego dziecka. I szczesliwej ciąży. Bardzo boję się pustego pęcherzyka. Według Pani doktor zarodek gdzieś jest ale zastałyśmy bardzo wczesną ciążę i musimy odczekać przynajmniej 10 dni na kolejne USG.
Bardzo się stresuje czwartkiem😪😪😪 Chciałabym zasnąć i obudzić się 22.12.2022 🥺
Mam identyko, zdrowa i nic więcej. Również okropnie boję się pustego pęcherzyka... I wizytę mam dzien wczesniej, to będzie 5+2, mam nadzieję, że coś będzie już widać :)
A kiedy będziesz miała wyniki bety? Jeszcze dziś jeśli robiłaś rano?
 
Ja pragnę tylko zdrowego dziecka. I szczesliwej ciąży. Bardzo boję się pustego pęcherzyka. Według Pani doktor zarodek gdzieś jest ale zastałyśmy bardzo wczesną ciążę i musimy odczekać przynajmniej 10 dni na kolejne USG.
Bardzo się stresuje czwartkiem😪😪😪 Chciałabym zasnąć i obudzić się 22.12.2022 🥺
jesteśmy w podobnej sytuacji, ja byłam na usg tydz temu, ciąża też młodsza. Pęcherzyk ładny, ale zarodek malusieńki dopiero na mega przybliżeniu coś tam było widać. Też wizytuje w czwartek, jednak jestem dobrej myśli i wiem że będzie wszystko dobrze ❤️
 
Mam identyko, zdrowa i nic więcej. Również okropnie boję się pustego pęcherzyka... I wizytę mam dzien wczesniej, to będzie 5+2, mam nadzieję, że coś będzie już widać :)
A kiedy będziesz miała wyniki bety? Jeszcze dziś jeśli robiłaś rano?
ja ide w srode do lekarza i tak samo jak wy boje sie pustego pecherzyka. Chociaz nie poszlam na bete 2 raz ale zrobilam dzisiaj test nie z porannego moczu i jest duzo ciemniejszy wiec chyba beta rosnie. Oby prawidlowo bo boje sie to sprawdzic.
 
jesteśmy w podobnej sytuacji, ja byłam na usg tydz temu, ciąża też młodsza. Pęcherzyk ładny, ale zarodek malusieńki dopiero na mega przybliżeniu coś tam było widać. Też wizytuje w czwartek, jednak jestem dobrej myśli i wiem że będzie wszystko dobrze ❤️
No to u cb chociaż zarodek malutki ale był u mnie nie było widać zarodka ;)
 
reklama
Do góry