reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Macie też tak, że czujecie ucisk w podbrzuszu jakby na pęcherz, ale też takie trochę ciągniecie? Czytam, że to powiększająca się macica itp..nacisk na narządy..ale ja schizuję się teraz 🥴
 
Ja czuję brzuch od kilku dni , wczoraj miałam planowy termin miesiączki i wieczorem była kulminacja bólu dzisiaj dalej się utrzymuje. W czwartek robiłam druga bete przyrost 140%, dzisiaj jadę na trzecią już ostatnia i czekam na wizyte 30.12🙈 zrobiłam sobie jeszve test rano by mieć na pamiątke już taki prawilny z dwoma wyraźnymi II . Wg apki jestem 4+3. Jestem totalnie zielona jeżeli chodzi o pierwszy trymestr co można co nie można macie do polecenia jakieś konta na Instagramie lub podcasty?
 
Ja czuję brzuch od kilku dni , wczoraj miałam planowy termin miesiączki i wieczorem była kulminacja bólu dzisiaj dalej się utrzymuje. W czwartek robiłam druga bete przyrost 140%, dzisiaj jadę na trzecią już ostatnia i czekam na wizyte 30.12🙈 zrobiłam sobie jeszve test rano by mieć na pamiątke już taki prawilny z dwoma wyraźnymi II . Wg apki jestem 4+3. Jestem totalnie zielona jeżeli chodzi o pierwszy trymestr co można co nie można macie do polecenia jakieś konta na Instagramie lub podcasty?
i mialas prawilna mocno kreske ? Ja dzis 4 tydzien i 4 dzien.
 
U mnie pierwsze takie fajne dwie kreski wyszły na początku 6 tygodnia. Też zrobiłam po prostu na pamiątkę.
Właśnie też już kupiłam na Wigilię rodzinie niespodzianki, takie serduszka z drewna na których jest napisane, że będą dziadkami a dla szwagierki, że jest nowina powiększy nam się rodzina :) Fajna sprawa, bo są w formie bombek na choinkę, więc zostaną na pamiątkę na dłużej :)
 
Wróciłam właśnie z następnej bety, mam nadzieję że po południu będzie dobry wynik... Martwię się trochę, bo serio w ogóle nie mam żadnych objawów.. Ale no beta z czwartku była 2900 więc myślę że powinno być dobrze..
powtarzam to do znudzenia tutaj, ale pamiętaj, że przy takich wynikach wysokich beta już nie rośnie tak pięknie😁
 
Macie też tak, że czujecie ucisk w podbrzuszu jakby na pęcherz, ale też takie trochę ciągniecie? Czytam, że to powiększająca się macica itp..nacisk na narządy..ale ja schizuję się teraz 🥴
ja cały czas czuje ucisk na pęcherz i odnoszę wrażenie, ze u mnie to ciagle jakaś infekcja intymna czy coś🙄
 
ja cały czas czuje ucisk na pęcherz i odnoszę wrażenie, ze u mnie to ciagle jakaś infekcja intymna czy coś🙄
Ja polezlalam i u mnie ciut ucichło..chyba się przeciazylam ostatnio,byle do wtorku..a później-jak wtorek wszystkiego nie przekresli- jakoś wytrwać jeszcze miesiąc do tego 12 tygodnia..
My na pewno nie powiemy w święta,powiemy najpóźniej jak się da..wybaczcie,bo nie pamiętam która z Was to napisała,ale u mnie właśnie jest tak,że jak poroniłam to miałam wrażenie że większego wsparcia potrzebowali wszyscy dookoła..więc serio..jak dotrwamy,to ja powiem w marcu..😏
 
reklama
Ja polezlalam i u mnie ciut ucichło..chyba się przeciazylam ostatnio,byle do wtorku..a później jakoś wytrwać jeszcze miesiąc do tego 12 tygodnia..
My na pewno nie powiemy w święta,powiemy najpóźniej jak się da..wybaczcie,bo nie pamiętam która z Was to napisała,ale u mnie właśnie jest tak,że jak poroniłam to miałam wrażenie że większego wsparcia potrzebowali wszyscy dookoła..więc serio..jak dotrwamy,to ja powiem w marcu..😏
ja właśnie mamie powiedziałam, że póki mam przerwę w plamieniu to lecę dziś na zakupy, bo jak zacznę plamić znów (a czuje już w kościach, ze dziś zacznę) to znów będę się bać ruszyć. A dowiedziałam się wczoraj wieczorem, ze jednak moj mąż zaszczyci nas jutro swoją obecnością i będzie do świąt, więc wypadałoby poudawać chociaż, ze jakieś przygotowania do wigilii są w toku
 
Do góry