reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ja polezlalam i u mnie ciut ucichło..chyba się przeciazylam ostatnio,byle do wtorku..a później-jak wtorek wszystkiego nie przekresli- jakoś wytrwać jeszcze miesiąc do tego 12 tygodnia..
My na pewno nie powiemy w święta,powiemy najpóźniej jak się da..wybaczcie,bo nie pamiętam która z Was to napisała,ale u mnie właśnie jest tak,że jak poroniłam to miałam wrażenie że większego wsparcia potrzebowali wszyscy dookoła..więc serio..jak dotrwamy,to ja powiem w marcu..😏
Dlatego ja się boje powiedzieć mamie :p. Ona jakby coś się stało to by to latami przeżywała.
 
oj to u Was grubiej, jeśli chodzi o przygotowania. No a teściowej bardzo dobrze powiedziałaś. U nas ogólnie wszystko na chillu, bo my mieszkamy z moimi rodzicami w jednym domu i wigilie spędzamy tylko w swoim gronie, więc ogólnie nie ma u nas jakichś mega przygotowań. Część rzeczy kupilysmy z mamą z ulubionej restauracji i zamrozilysmy, więc uszka czy pierogi już mamy. A planuje właśnie dzisiaj pokupować resztę rzeczy i jak mąż przyjedzie to będzie mógł się wykazać w kuchni🤭
Grubiej,bo są tacy którzy całe życie nic nie robią,na nic nie mają czasu i mają Bóg wie jakie oczekiwania🤷
 
reklama
Do góry