reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Hej! U mnie 0 apetytu, małe mdlosci. Czekam na pierwszą wizytę która mam w pt (będzie wtedy 7t+0). Też miałam koszmary dzisiaj w nocy że dostałam okres i nie wiedziałam co robić skoro moja ciąża nawet nie jest potwierdzona 😂 Tak poza tym to pochorowało mi się dziecko, jutro uderzamy do lekarza. Myślę że czas szybko zleci do Pt :D
oj, zdrówka dla Was
 
reklama
Jak czytam wasze posty, to zastanawiam się czy tylko ja tutaj mam taki wilczy apetyt 😅 właściwie zaczął się jeszcze zanim zrobiłam test i mam tak przez cały czas. Już nie jestem głodna a ciągle mam ochotę na jedzenie, nawet nie jakieś wymyślne po prostu na kanapki na przykład 😅 mdłości też mi są zupełnie obce. Mam wrażenie, że tylko chodzę siku i jem na zmianę
 
Jak czytam wasze posty, to zastanawiam się czy tylko ja tutaj mam taki wilczy apetyt 😅 właściwie zaczął się jeszcze zanim zrobiłam test i mam tak przez cały czas. Już nie jestem głodna a ciągle mam ochotę na jedzenie, nawet nie jakieś wymyślne po prostu na kanapki na przykład 😅 mdłości też mi są zupełnie obce. Mam wrażenie, że tylko chodzę siku i jem na zmianę
ja tak miałam gdzieś do końca 5tc! Przytyłam 2kg🫣 a teraz jest coraz gorzej z tym jedzeniem, ale ja cały czas pocieszam się, ze to infekcja🤪
 
Cześć dziewczyny 😊
Test zrobiony 05.12 - dwie wyraźne kreski
Wizyta 09.12 5t+5 jest zarodek, pęcherzyk - jeszcze nie było serduszka.

wg OM data porodu 05.08.2023
Jest to dla mnie niesamowita niespodzianka ale cieszę się bardzo 😀
Kolejna wizyta za dwa tygodnie

Mam 32 lata
2009 - ciąża pozamaciczna
2013.01 - córka
Jej reakcja bezcenna- pragnęła mieć w końcu rodzeństwo 🥰

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
 
Ja również dzisiaj brak apetytu ale moje posiłki w ostatnim tygodniu były tak marne ze dzisiaj musiałam porządnie zjeść, ale gdyby nie była w ciąży to nie jadłabym prawie wcale 😅 totalny brak radości z jedzenia gotowania, jutro lecę na badania i mam nadzieje ze we wtorek już serduszko usłyszę ❤️ mam pytanko, jak jest konflikt serologiczny to podaje się zastrzyk w 28 tc i tyle? Mąż ma + a ja - :/
Ja w 1 ciąży bez zastrzyku, ale mówili, ze jeśli będzie 2 ciaza to zastrzyk będzie konieczny. Mamy tez konflikt
 
W oczekiwaniu na dziecko mam, ale meczy mnie jakoś ta książka. Właściwe mam całą serię i ta z dietą i ze staraniami i pierwszy rok życia czy jakoś tak. O ile "w oczekiwaniu na ciążę" było dla mnie w miarę ok, to tej drugiej nie mogę przebrnąć. Co do książki mamaginekolog nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo nie miałam jej jeszcze w ręku. A ją samą szanuję, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Ma trochę irytujących cech, ale przeważa jednak na plus.
rozumiem:) dla mnie jakoś nie wzbudza zaufania..
 
reklama
Witajcie dziewczyny 🙂 chętnie dołączę do waszego grona 🙂 Jest to moja 3 ciąża, pierwsza obumarła i skończyła się zabiegiem w 11 tygodniu a z drugiej ciąży mam 3 letnia córeczkę. Od jakiegoś czasu śledzę wasz wątek z nadzieją, że będę mogła dołączyć ale jeszcze do wczoraj myślałam, że to się nie uda bo w ciąży z córką miałam bardzo charakterystyczny ból w podbrzuszu już tydzień po zapłodnieniu a teraz tego nie miałam także nie sądziłam, że się udało. Na teście dzisiaj rano dwie mocne kreski, według om tydzień 4+3, termin z aplikacji na 17 sierpnia. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zostanę tu na dłużej.
 
Do góry