reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry moje Panie, jak się czujecie dziś? Ja bardzo dobrze, cyc coraz większy. Nie mogłam zasnąć dziś i wstałam trochę zombie do pracy.

Ja jeszcze leżę. Mam dzisiaj USG i oczywiście w nocy mi się śniło to badanie. W tym śnie zarodek urósł o 2 mm przez tydzień. Na opisie nie mogłam znaleźć informacji o pracy serca. Lekarz po tym USG stwierdził, że dziecko ma wady - mutacje genu 8 i 9, wysokie czoło, krótkie kończyny. Jak urodzę to będzie strasznie sztywne, a jak je będę odkładać to będzie się bardzo denerwowało i wpadało w furię. Pamiętam, jak w tym śnie pomyślałam, że jak ma być wielowadzie to może lepiej, żeby ta ciąża została stracona. 😞 okropny sen... a poza tym czuję się w miarę okej jeszcze. Mdłości raczej wieczorem mi się nasilają. Trochę bolą piersi.
 
Ja jeszcze leżę. Mam dzisiaj USG i oczywiście w nocy mi się śniło to badanie. W tym śnie zarodek urósł o 2 mm przez tydzień. Na opisie nie mogłam znaleźć informacji o pracy serca. Lekarz po tym USG stwierdził, że dziecko ma wady - mutacje genu 8 i 9, wysokie czoło, krótkie kończyny. Jak urodzę to będzie strasznie sztywne, a jak je będę odkładać to będzie się bardzo denerwowało i wpadało w furię. Pamiętam, jak w tym śnie pomyślałam, że jak ma być wielowadzie to może lepiej, żeby ta ciąża została stracona. 😞 okropny sen... a poza tym czuję się w miarę okej jeszcze. Mdłości raczej wieczorem mi się nasilają. Trochę bolą piersi.
ja pierdzielę, ale to tylko odbicie lęków i strachów.
 
A ile z Was wymiotowało chociaż raz? Zastanawiam się nad tym, bo mnie momentami mdli, śniadania nie mogę za bardzo zjeść, ale nie wymiotuję nic a nic. Może to i lepiej dla własnego samopoczucia 😆🤞🏻?
 
Dzień dobry moje Panie, jak się czujecie dziś? Ja bardzo dobrze, cyc coraz większy. Nie mogłam zasnąć dziś i wstałam trochę zombie do pracy.
Dzień dobry, kto dziś wizytuje u lekarzy? Ja tez cyc mocno obolały. Ogólnie mogłabym ciagle spać. Co do wymiotów to nie wymiotowałam wgl, ale mnie muli. Ja dzisiaj dla odmiany miałam pozytywny sen, ze na wizycie byl i zarodek i serduszko. Mam nadzieje, ze się to jutro sprawdzi ❤️.
 
Jeśli są działania inwazyjnych w ciąży to podaję się w ciągu 3 dób od tej sytuacji, najlepiej tego samego dnia co np. amniopunkcja. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo to profilaktycznie około 30 tyg. ciąży. Nie mam pewności, jak jest teraz po porodzie, czy podaję się ją drugi raz jeśli dziecko ma grupę dodatnią, czy już się jej nie podaję i tamten raz wystarcza.
Dzięki za odpowiedz, jutro mam wizytę i zobaczymy co mi powie, będę informować na bieżąco 🌸 jejku naprawdę straszny sen 😞 ( ja tez mam straszne sny od zawsze, kiedyś bardzo przeżywałam, dzisiaj wstaje i zapominam, nikomu nie pisze ani nic żeby sobie nie przypominać i sny jakby znikają) na którą dzisiaj masz usg ?
 
reklama
Do góry