reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Nigdy w życiu nie robiłam, nawet nie wiem o co cho w kisielu domowym :D Przemęczę się jakoś bez gluta :D

Ale wiesz, że Kisiel to po prostu mąka ziemniaczana z wodą? Dokładnie to masz w gotowej saszecie😂
Zatem domowy Kisiel to po prostu kompot i mąka ziemniaczana.
A dla leniuszków można kupić sok 100% ja mam na przykład wiśniowy do wody i malinowy. Mieszasz z wodą słodzisz erytrytolem dodajesz łyżeczkę mąki ziemniaczanej i już 😅 znaczy no jeszcze gotujesz
 
Ale wiesz, że Kisiel to po prostu mąka ziemniaczana z wodą? Dokładnie to masz w gotowej saszecie😂
Zatem domowy Kisiel to po prostu kompot i mąka ziemniaczana.
A dla leniuszków można kupić sok 100% ja mam na przykład wiśniowy do wody i malinowy. Mieszasz z wodą słodzisz erytrytolem dodajesz łyżeczkę mąki ziemniaczanej i już 😅 znaczy no jeszcze gotujesz
kuwa, dziękuję 😘
 

Załączniki

  • Kisiel_FIT_Z_TAPIOKI_ananasowy_58e07b7c-d213-44d1-97cb-ec78153eead8_1280x.jpg
    Kisiel_FIT_Z_TAPIOKI_ananasowy_58e07b7c-d213-44d1-97cb-ec78153eead8_1280x.jpg
    107,7 KB · Wyświetleń: 90
reklama
U mnie już po wizycie :) wszystko ok, termin można wpisać na 13.08 🙂 ten 13 to moja i męża cyfra, bo wtedy się poznaliśmy i od tej pory 13 uważamy za szczęśliwy 🙂
Kciuki za pozostałe wizytujące dziś
 

Załączniki

  • IMG_4484.jpeg
    IMG_4484.jpeg
    122,8 KB · Wyświetleń: 102
Do góry