reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Powiem Wam, że jeśli będzie mi dane to na pewno będę tą mamuśką, która ochujeje na punkcie zakupów dla dziecka. Będę kupować absolutnie wszystko nawet te rzeczy, które według wszystkich nie mają sensu.
Tyle na to czekam i mam świadomość, że prawdopodobnie będziemy mieli tylko jedno dziecko więc już się deklaruje, że będę zakupoholiczką
 
Powiem Wam, że jeśli będzie mi dane to na pewno będę tą mamuśką, która ochujeje na punkcie zakupów dla dziecka. Będę kupować absolutnie wszystko nawet te rzeczy, które według wszystkich nie mają sensu.
Tyle na to czekam i mam świadomość, że prawdopodobnie będziemy mieli tylko jedno dziecko więc już się deklaruje, że będę zakupoholiczką

Ja mam raczej małe mieszkanie, więc pod tym kątem nie mogę sobie na wszystko pozwolić, dlatego chcę trochę powybrzydzać, poczytać, popytać, żeby kupić super piękne rzeczy, ale i praktyczne.
 
Powiem Wam, że jeśli będzie mi dane to na pewno będę tą mamuśką, która ochujeje na punkcie zakupów dla dziecka. Będę kupować absolutnie wszystko nawet te rzeczy, które według wszystkich nie mają sensu.
Tyle na to czekam i mam świadomość, że prawdopodobnie będziemy mieli tylko jedno dziecko więc już się deklaruje, że będę zakupoholiczką
I bardzo dobrze ♥️ja też na dziecko czekałam dlugoo i serio..staramy się syna nie rozpieszczać,ale robimy tak,żeby nic mu nie brakowało 😉
 
Mogę wybiec bardzo w przyszłość i zadać Wam pytanie na jeszcze odległą przyszłość?
Zanim dostanę zgodę po prostu je zadam. 😅
Jaki wózek chcecie kupić? Macie jakieś wymarzone? Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Może jakaś firma Was wyjątkowo zachwyciła? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Mi się podoba Cybex taki ze skrzydłami, ale zwyczajnie mnie na niego nie stać i już się rozglądam w internetach za czymś w bardziej przystępnej cenie. Kindekraft ostatnio mi wpadł w oko taki beżowy z kwiatkami i jakimś ptaszkiem. Tani, a ładny. Mam przeczucie od niedawna, że to może być dziewczyna, zresztą tak rzecze kalendarz chiński 😆, więc ten wzór pasuje. Wiadomo, wygląd to nie wszystko. Jakość i wygoda najważniejsze. 😉
Ja mam Cybex Balios Lux po córce. 2 lata przesmigal, eskploatowany w mieście i w terenie (ale wiadomo, to nie terenowy wiec nie ze po górach) - dalej świetnie się prowadzi jedna reka, nigdy nie mam problemu zeby iść z córka za rękę i wyładowanym wózkiem operować. Wazy chyba 11-12 kilo ale ma spoko amortyzację, dobrze się składa (my mamy kompaktowe auto) a prowadzi się serio mega wygodnie.
A to na co warto zwracać uwagę to duża buda - ktoś mi to powiedział jak wybierałam i serio przyznaje, ze robi to robote ;)

Kalendarz chiński mówił, ze będę miała syna a jest córka :p teraz mówi, ze córka to pewnie będzie chłopak (i ja się chłopca spodziewam chociaż uczciwie mówię, ze bardzo chciałabym druga dziewczynkę).
 
My kupiliśmy wielki dom w nadziei na zapełnienie go dziećmi 😅

My jeszcze mamy go w planach. Niestety ostatnie lata bardzo pokrzyżowały nam wszystko. Już mieliśmy się decydować na nowe lokum na początku 2022, ale inwestycja nie do końca spełniła nasze oczekiwania, a potem dużo spraw się pokomplikowało. Siedzimy więc sobie w naszym mieszkanku zakupionym jeszcze w latach studenckich, które miało być inwestycja na przyszłość i chwilowym azylem, a tu klops. Zostaniemy tu trochę dłużej niż planowaliśmy 😉
 
My jeszcze mamy go w planach. Niestety ostatnie lata bardzo pokrzyżowały nam wszystko. Już mieliśmy się decydować na nowe lokum na początku 2022, ale inwestycja nie do końca spełniła nasze oczekiwania, a potem dużo spraw się pokomplikowało. Siedzimy więc sobie w naszym mieszkanku zakupionym jeszcze w latach studenckich, które miało być inwestycja na przyszłość i chwilowym azylem, a tu klops. Zostaniemy tu trochę dłużej niż planowaliśmy 😉

Przynajmniej macie spokój finansowy. Nas kredyt dojeżdża jak zły. Pamiętam jak w lutym 2020 tuż przed podpisaniem umowy mówię do mojej doradczyni "a weź mi wylicz wibor tak do 5% żebym wiedziała czego się spodziewać (wtedy wibor dość stabilny coś koło 1,7%)" w odpowiedzi usłyszałam "zwariowałaś? Musiałaby być wojna żeby wibor doskoczył do 5%" 😅
Witam się z wiborem 7% 😅
 
reklama
Mogę wybiec bardzo w przyszłość i zadać Wam pytanie na jeszcze odległą przyszłość?
Zanim dostanę zgodę po prostu je zadam. 😅
Jaki wózek chcecie kupić? Macie jakieś wymarzone? Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Może jakaś firma Was wyjątkowo zachwyciła? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Mi się podoba Cybex taki ze skrzydłami, ale zwyczajnie mnie na niego nie stać i już się rozglądam w internetach za czymś w bardziej przystępnej cenie. Kindekraft ostatnio mi wpadł w oko taki beżowy z kwiatkami i jakimś ptaszkiem. Tani, a ładny. Mam przeczucie od niedawna, że to może być dziewczyna, zresztą tak rzecze kalendarz chiński 😆, więc ten wzór pasuje. Wiadomo, wygląd to nie wszystko. Jakość i wygoda najważniejsze. 😉
Cybex zdecydowanie 😍 ten że skrzydłami to Priam. Ale są też inne modele...
Zobacz na olx używki, można fajnie coś trafić. Gondola krótko używana raczej jest to czy ten materac się tak szybko żużyje?
 
Do góry