reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
A ja kiedyś czytałam, że przy plamieniach nie daje się proga dowcipnie. To jednak się daje? 🤔
Aktualnie nie mam plamień, ale po ostatnim właśnie miałam zwiększoną dawkę luteiny i jak się żaliłam na mdłości na wizycie, to dostałam receptę na formę dopochwową. Więc chyba jednak jest to dopuszczalne 😀
 
Pewnie, jeśli jest obfite krwawienie to dopochwowo nie ma sensu, bo przynajmniej połowa jest wypłukiwana. Poza tym, ja osobiście nie widzę powodu, dlaczego miałaby nie być wskazana.
 
Mogę wybiec bardzo w przyszłość i zadać Wam pytanie na jeszcze odległą przyszłość?
Zanim dostanę zgodę po prostu je zadam. 😅
Jaki wózek chcecie kupić? Macie jakieś wymarzone? Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Może jakaś firma Was wyjątkowo zachwyciła? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Mi się podoba Cybex taki ze skrzydłami, ale zwyczajnie mnie na niego nie stać i już się rozglądam w internetach za czymś w bardziej przystępnej cenie. Kindekraft ostatnio mi wpadł w oko taki beżowy z kwiatkami i jakimś ptaszkiem. Tani, a ładny. Mam przeczucie od niedawna, że to może być dziewczyna, zresztą tak rzecze kalendarz chiński 😆, więc ten wzór pasuje. Wiadomo, wygląd to nie wszystko. Jakość i wygoda najważniejsze. 😉
 
Mogę wybiec bardzo w przyszłość i zadać Wam pytanie na jeszcze odległą przyszłość?
Zanim dostanę zgodę po prostu je zadam. 😅
Jaki wózek chcecie kupić? Macie jakieś wymarzone? Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Może jakaś firma Was wyjątkowo zachwyciła? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Mi się podoba Cybex taki ze skrzydłami, ale zwyczajnie mnie na niego nie stać i już się rozglądam w internetach za czymś w bardziej przystępnej cenie. Kindekraft ostatnio mi wpadł w oko taki beżowy z kwiatkami i jakimś ptaszkiem. Tani, a ładny. Mam przeczucie od niedawna, że to może być dziewczyna, zresztą tak rzecze kalendarz chiński 😆, więc ten wzór pasuje. Wiadomo, wygląd to nie wszystko. Jakość i wygoda najważniejsze. 😉
Ja o tym jeszcze nie myśle - nie daje sobie pozwolenia na marzenie tak daleko w przód 😅.
Ale raczej jest jedno kryterium - używany. Najlepiej po znajomkach czy rodzinie, dzieci produkują masę śmieci i nie chce do tego dokładać ręki choć trochę. :p
 
Mogę wybiec bardzo w przyszłość i zadać Wam pytanie na jeszcze odległą przyszłość?
Zanim dostanę zgodę po prostu je zadam. 😅
Jaki wózek chcecie kupić? Macie jakieś wymarzone? Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Może jakaś firma Was wyjątkowo zachwyciła? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Mi się podoba Cybex taki ze skrzydłami, ale zwyczajnie mnie na niego nie stać i już się rozglądam w internetach za czymś w bardziej przystępnej cenie. Kindekraft ostatnio mi wpadł w oko taki beżowy z kwiatkami i jakimś ptaszkiem. Tani, a ładny. Mam przeczucie od niedawna, że to może być dziewczyna, zresztą tak rzecze kalendarz chiński 😆, więc ten wzór pasuje. Wiadomo, wygląd to nie wszystko. Jakość i wygoda najważniejsze. 😉
Na razie nie mam żadnych typów, jedyna marka wózków jaką kojarzę to właśnie Cybex, nawet nie wiem skąd, może z Pudelka 😀 Wpisałam sobie teraz to w google i trochę mnie ceny wbiły w fotel, myślałam że najdroższe wózki kosztują 5k a tu widzę jakieś za 15k nawet 😀 może właśnie dałoby się kupić jakiś używany w sensowniejszej cenie.
 
reklama
Ja o tym jeszcze nie myśle - nie daje sobie pozwolenia na marzenie tak daleko w przód 😅.
Ale raczej jest jedno kryterium - używany. Najlepiej po znajomkach czy rodzinie, dzieci produkują masę śmieci i nie chce do tego dokładać ręki choć trochę. :p
Ja jak wszystko będzie dobrze,to chce na pompowanych kołach,taki wiklinowy.Mam polna drogę koło domu i myślę,że taki się najlepiej u mnie sprawdzi,na ogród też będzie jak znalazł..a spacerówkę mam po synu,mało w niej jeździł i jeszcze nie sprzedalam,więc ja będę polowała na samą gondole
 
Do góry