reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Dzięki dziewczyny, ja oczywiście odkąd zaczęłam plamić to oczywiście straciłam natychmiast wszytkie objawy 😂 na szczęście od wczoraj chociaż cycki bolą. Ja wiem, że to totalnie nic nie znaczy, ale moja głowa pogrywa sobie ze mną ostro😂
u mnie to samo, nie czuje juz objawow za bardzo i te dzisiejsze brazowe plamienia.. oby wytrzymac do soboty :D
 
reklama
Skoro mowa o początku mdłości, to ja się pytam, kiedy te mdłości się skończą?🤣 w drugiej ciąży miałam równiutko do końca 12tc. W 13tc obudziłam się rano jako inny człowiek. A teraz boje się, ze to będzie trwać dłużej, nie wiem, czemu. Ale już rodzina ma mnie dość i wypytuje, kiedy to się skończy😅
 
Musimy ustalić, że raporty z wizyty dajemy minute po wyjściu z gabinetu, a nie jakieś jeżdżenie do domu jak @RoseGold
obiecuję poprawę😁

U dentysty muszę czekać do drugiego trymestru, bo mój lekarz powiedział, ze nie da znieczulenia🥲

I jeszcze mam pytanko w temacie naszego stanu błogosławionego, w końcu wszystkie promieniejemy, przeżywamy najpiękniejszy okres w życiu - czy też tak stękacie? Boszsz ja cały czas. Usiadłam teraz na fotelu w kawiarni i tak stęknęłam, że aż ludzie się odwrócili. No wstyd na maxa. Nie wspomnę o wchodzeniu czy wychodzeniu z samochodu, bo to już nawet nie jest stękanie tylko dzikie jęki
 
obiecuję poprawę😁

U dentysty muszę czekać do drugiego trymestru, bo mój lekarz powiedział, ze nie da znieczulenia🥲

I jeszcze mam pytanko w temacie naszego stanu błogosławionego, w końcu wszystkie promieniejemy, przeżywamy najpiękniejszy okres w życiu - czy też tak stękacie? Boszsz ja cały czas. Usiadłam teraz na fotelu w kawiarni i tak stęknęłam, że aż ludzie się odwrócili. No wstyd na maxa. Nie wspomnę o wchodzeniu czy wychodzeniu z samochodu, bo to już nawet nie jest stękanie tylko dzikie jęki
ja śpię 😅
 
reklama
Do góry