reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

A tak z ciekawości od którego tygodnia zaczęły Wam się mdłości? Ja miałam je jeden dzień czy 2 i po temacie 😅 teraz mam wątpliwości czy to w ogóle od ciąży 😂
Ja miałam 6,7 tydzień sam początek i totalny brak apetytu, teraz 10 i nic a nic i apetyt wrócił, odpuściły po prostu ale tez jak objawy odpuszczają to się stresuje ze coś nie tak, dlatego tak się bałam tej wizyty ostatnio :( ale z mojej wiedzy tutaj na grupie, koleżanki itp uważam ze normalne jest ustąpienie objawów od tak, ja tez miałam taka kratkę jeden dzień rano super wieczorem dramat potem kolejny dzień ok a następny mdłości i brak ochoty na wszystko
 
reklama
ja bym np w ogóle nie robiła pappy, a zrobiła nifty, ale moj lekarz widzi to inaczej, a ja jestem grzeczna pacjentka i go słucham😇
Ja idę na pappa i wolną podjednostkę bety hcg 11.01 potem 17 mam prenatalne więc akurat wynik zweryfikuje gin od prenatalnych. No właśnie po historiach tutaj i nie tylko tez jestem z pappa na nie bo to tylko statystka ale też wiem, że wskazuje na inne problemy z łożyskiem i jeszcze coś dodatkowo i po to się przydaje.
 
O to moje marzenie przytyć tylko 10 kg … ja tez mam zachcianki , wiadomo … ale staram się pilnować jak mogę 😄 dziś Np zrobiłam sobie tortille weganska z Avocado , warzywami i ciecierzyca.. zjadłam ze smakiem a teraz się skręcam i chyba zaraz 🤮

Dziewczyny jak długo czeka się na wyniki pappa i jaki jest koszt tego badania ? Właśnie ogarniam prenatalne na stronie mojej przychodni , widze, ze nam ten test FMF o którym pisała chyba @Zazuu ?

Czy jeszcze jakieś badania planujecie robić ?? Te nifty i nace kosztują kupę 💰i zastanawiam się czy warto? Czy na razie zrobić pappa + usg prenatalne i jak dos nie tak to dalej działać?
Ja mam z NFZ ale prywatnie test zintegrowany pappa + usg to u nas 600/700zl ;)
Ja na razie robię pappe+ usg i jak cokolwiek będzie nie tak to będę gadać czy nifty czy jednak te inwazyjne badania ;)
 
A tak z ciekawości od którego tygodnia zaczęły Wam się mdłości? Ja miałam je jeden dzień czy 2 i po temacie 😅 teraz mam wątpliwości czy to w ogóle od ciąży 😂
Ja w sumie najwiecej miałam chyba koło 5-6 tygodnia. Ale tez to tak na chwile, potem przechodziło. Teraz tak sporadycznie się zdarza ale tez za moment przechodzi ;)
W ciąży z córa miałam podobnie i całe szczęście bo to jest straszliwie obrzydliwe uczucie 🙈
 
Ja też nie chciałabym dużo przytyć, przy moim PCOS zrzucenie kg nie jest łatwe, no ale takie życie. Staram się nie przesadzać z podjadaniem, bo skoro nie mam mdłości to tego nie zwracam 😅
 
A tak z ciekawości od którego tygodnia zaczęły Wam się mdłości? Ja miałam je jeden dzień czy 2 i po temacie 😅 teraz mam wątpliwości czy to w ogóle od ciąży 😂
Ja cieszyłam się, że mnie to nie dotyczy niestety niezbyt długo.. Niby nie wymiotuje ale mam takie dziwne uczucie jakby mdłości i ciężkości na żołądku. Ciągle mi się odbija od tego, za każdym razem boję się, że to beknięcie skonczy się 🤮 Jednego dnia zjem coś ze smakiem a drugiego na samą myśl o tym mam treści żołądkowe na wysokości tchawicy :D Tak na prawdę ciągle muszę coś przegryzać, bo jak jestem głodna to już w ogóle jest dramat. Ale wszystko do przeżycia :)
Ja dziś równy 7t. :)
 
Dzięki dziewczyny, ja oczywiście odkąd zaczęłam plamić to oczywiście straciłam natychmiast wszytkie objawy 😂 na szczęście od wczoraj chociaż cycki bolą. Ja wiem, że to totalnie nic nie znaczy, ale moja głowa pogrywa sobie ze mną ostro😂
 
reklama
Do góry