reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ach szkoda piękności na złości 😉 może brzmię jak stara zrzęda, ale doświadczenie mi pokazuje matematyka swoje, a życie swoje 😉

Mnie natomiast nurtuje dlaczego jednego dnia jeden doktor na usg widział 73 fhr, a drugi następnego już 107, obaj widzieli podobny wiek ciąży ze wzgl na wymiary.

Jutro zdecydowałam się jechać, pragnę zobaczyć bijące serce, by mieć nadzieję do nast. wizyty.
Moje plamienia są, ale nie zawsze i jakby kończyły się, coraz mniejsze, bledsze itp.

Jak samopoczucie i Was?

My powiedzieliśmy naszym przyjaciołom z paczki tylko, oni na chillu 😉 mamy jechać w marcu na narty do Włoch, to se pojeżdżę - gondolami 😁
 
reklama
Ach szkoda piękności na złości 😉 może brzmię jak stara zrzęda, ale doświadczenie mi pokazuje matematyka swoje, a życie swoje 😉

Mnie natomiast nurtuje dlaczego jednego dnia jeden doktor na usg widział 73 fhr, a drugi następnego już 107, obaj widzieli podobny wiek ciąży ze wzgl na wymiary.

Jutro zdecydowałam się jechać, pragnę zobaczyć bijące serce, by mieć nadzieję do nast. wizyty.
Moje plamienia są, ale nie zawsze i jakby kończyły się, coraz mniejsze, bledsze itp.

Jak samopoczucie i Was?

My powiedzieliśmy naszym przyjaciołom z paczki tylko, oni na chillu 😉 mamy jechać w marcu na narty do Włoch, to se pojeżdżę - gondolami 😁

Praca serca dziecka przyspiesza, osiągając około bodajże 7/8 tygodnia do 170-180 /min, żeby potem około 12-14 tc (?) trochę zwolnić do 140/min wtedy utrzymuje się na podobnym poziomie do końca. Natomiast przez to, że układ nerwowy ciągle się rozwija te wahania mogą się zdarzać. Nawet w trakcie usg serce może bardzo zwolnić i za chwilkę przyspieszyć. Tylko Lekarze wtedy raczej o tym nie mówią żeby nie stresować pacjentki.
 
Ach szkoda piękności na złości 😉 może brzmię jak stara zrzęda, ale doświadczenie mi pokazuje matematyka swoje, a życie swoje 😉

Mnie natomiast nurtuje dlaczego jednego dnia jeden doktor na usg widział 73 fhr, a drugi następnego już 107, obaj widzieli podobny wiek ciąży ze wzgl na wymiary.

Jutro zdecydowałam się jechać, pragnę zobaczyć bijące serce, by mieć nadzieję do nast. wizyty.
Moje plamienia są, ale nie zawsze i jakby kończyły się, coraz mniejsze, bledsze itp.

Jak samopoczucie i Was?

My powiedzieliśmy naszym przyjaciołom z paczki tylko, oni na chillu 😉 mamy jechać w marcu na narty do Włoch, to se pojeżdżę - gondolami 😁

Ciąża to 50% cudu i 50% matematyki😁
A serduszko nabiera tempa z dnia na dzień więc to zupełnie normalne, że tak się rozpędziło. Te 73 to pewnie były jego pierwsze nieśmiałe podrygi cudem właśnie wyłapane😁
 
Oczywiście 🤞🤞
A dziś ktoś wizytuje?
Mi ginekolog ostatnio zaleciła zrobić badania i przyjść za ok.2 tygodnie co wypada w ten piątek...ale odkładam to 😶
Serduszko widziałam, uspokoiłam się..
Pójdę w przyszłym tygodniu, jakoś chciałabym juz zobaczyć większy postęp od mojego ostatniego groszka, niecałe 0,5 cm 😬
Chyba stresują mnie te kompleksowe badania, na pewno starej kobiecie wyjdzie coś nie tak🙄
 
reklama
Mi ginekolog ostatnio zaleciła zrobić badania i przyjść za ok.2 tygodnie co wypada w ten piątek...ale odkładam to 😶
Serduszko widziałam, uspokoiłam się..
Pójdę w przyszłym tygodniu, jakoś chciałabym juz zobaczyć większy postęp od mojego ostatniego groszka, niecałe 0,5 cm 😬
Chyba stresują mnie te kompleksowe badania, na pewno starej kobiecie wyjdzie coś nie tak🙄

Kolejna bohaterka z supermocą "cierpliwość" 😂
Jak ja Was dziewczyny podziwiam to Wy nie macie pojęcia
 
Do góry