reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Melduję się po wizycie!
U nas 1.08 cm człowieczka, serduszko 128 ud/min - wg pani doktor na wiek ciąży jest ok. Wg OM jestem 7+2 i lekarka potwierdziła, że wg USG również także maluch rośnie w dobrym tempie 🥰
Karta ciąży założona, termin porodu na 19.08.
Matko, jestem taka szczęśliwa!!!
 
reklama
U nas opoznilo sie dzis trochę. Czekam nadal ciesze sie ze wszytsko u waszych dzieciaczkow w porzadku. Ja tu umre :( chcialabym juz wiedziec vo i jak
 
Melduję się po wizycie!
U nas 1.08 cm człowieczka, serduszko 128 ud/min - wg pani doktor na wiek ciąży jest ok. Wg OM jestem 7+2 i lekarka potwierdziła, że wg USG również także maluch rośnie w dobrym tempie 🥰
Karta ciąży założona, termin porodu na 19.08.
Matko, jestem taka szczęśliwa!!!

Piękne wieści 🥰
 
Ja też już po wizycie :) jest zarodek, serce bije. Nie mierzyła z jaką częstotliwością bije bo niby ciąża za młoda ale akcje serca widziałam. Zarodek ma 0,34cm. Jedynie co mnie martwi to to że ze z OM wychodzi 6+6tc, a z USG dziś wyszło 6+0tc. Moje cykle regularne +/-2dni a tu takie rozbieżności... no sama nie wiem co myśleć. Nastepna wizyta dopiero za miesiąc ale w przyszłym tyg idę na NFZ więc pewnie znów zobaczę dzidulka :)

A no i znów dostałam globulki na infekcje bo grzybica franca się znów przyplątała
 

Załączniki

  • received_710918597327049.jpeg
    received_710918597327049.jpeg
    200,2 KB · Wyświetleń: 47
Nie ma sensu robić bety po potwierdzeniu na usg, bo już przyrost nie jest taki duży, najważniejszy przyrost jest 48/72h potem zwalnia po prostu. Ale oczywiście dla własnego spokoju można zrobić czy jest w porzadku rośnie sobie i nie spada jak wizyta jest odległa 🍀
 
Ja też już po wizycie :) jest zarodek, serce bije. Nie mierzyła z jaką częstotliwością bije bo niby ciąża za młoda ale akcje serca widziałam. Zarodek ma 0,34cm. Jedynie co mnie martwi to to że ze z OM wychodzi 6+6tc, a z USG dziś wyszło 6+0tc. Moje cykle regularne +/-2dni a tu takie rozbieżności... no sama nie wiem co myśleć. Nastepna wizyta dopiero za miesiąc ale w przyszłym tyg idę na NFZ więc pewnie znów zobaczę dzidulka :)

A no i znów dostałam globulki na infekcje bo grzybica franca się znów przyplątała

Taka rozbieżność jest całkiem normalna więc zupełnie się nie przejmuj. Można mieć całe życie regularne cykle i nagle jedna owulacja później i bach dzidziuś. 🥰
 
reklama
Dziewczyny a ja mam wizytę 11.01 to będzie jakiś przełom 9/10 tygodnia. Te usg będzie już takie normalne, w sensie po brzuchu? 😅
 
Do góry