reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Jeszcze na domiar złego okazało się, że cały miesiąc brałam źle swoje witaminy. Zamiast dwie tabletki to jedną 🤦🏽‍♀️
Ja biorę prenasol i też 1 tabletkę dziennie pierwszy raz tu na forum przeczytałam, że można przy niektórych po 2 tabletki brać. Pamiętajcie dziewczyny o hiperstymulacji witamin 😃 To też źle wpływa na nasz organizm. Nie zawsze więcej znaczy lepiej 😃

Jak biorę magnez z witaminą b6 to np pilnuje żeby tabletki z witaminami dla kobiet w ciąży nie miały jej w sobie.
 
Ja biorę prenasol i też 1 tabletkę dziennie pierwszy raz tu na forum przeczytałam, że można przy niektórych po 2 tabletki brać. Pamiętajcie dziewczyny o hiperstymulacji witamin 😃 To też źle wpływa na nasz organizm. Nie zawsze więcej znaczy lepiej 😃

Jak biorę magnez z witaminą b6 to np pilnuje żeby tabletki z witaminami dla kobiet w ciąży nie miały jej w sobie.
Na moich jest napisane jak byk 60 tabletek 30 porcji 🤦🏽‍♀️ ale naprawdę zauważyłam, ze mój umysł w ciąży działa na niższych obrotach. Najbardziej boje się o kwas foliowy, bo w genetycznych mi wyszła mutacja, przez którą gorzej go przyswajam. Ale jutro pójdę sobie na krew zobaczę jak progesteron wygląda dla świetego spokoju. Boję się powtarzać betę, bo już mam w setkach tysiący, wiec chyba to odpuszczę
 
Cześć, byłam dziś na wizycie. Wszystko ok z USG 7+5 z OM 7+4 tętno 171. Następną wizytę mam dopiero 30 stycznia😵‍💫. Muszę porobić badania. Dalej mam mdłości największe popołudniami😞. Jak się Wy czujecie w 2023 r.?
 

Załączniki

  • IMG20230102114445.jpg
    IMG20230102114445.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
Mam skierowanie na badanie USG prenatalne z Lux Med czy wiecie może czy to badanie tez zawiera test PAPPa i betaHCG czy te dwa badania muszę zrobić na własna rękę?
I te testy PAPPA trzeba zrobić w tym smakom dniu co USG?
 
Ja tez zastanawiam się nad zrobieniem sobie bety i progesteronu. Na wizycie byłam w czwartek ale to było tylko potwierdzenie, serduszka jeszcze nie było (to była wizyta w klinice leczenia niepłodności). Do lekarki, która ma mi prowadzić ciąże jestem umówiona dopiero na 12-go stycznia, to dużo czasu i boje się czy wszystko będzie do tego czasu ok. Bety dawno nie robiłam, progesteronu w ogole. Myślicie ze warto zrobić?
 
Cześć, byłam dziś na wizycie. Wszystko ok z USG 7+6 z OM 7+4 tętno 171. Następną wizytę mam dopiero 30 stycznia😵‍💫. Muszę porobić badania. Dalej mam mdłości największe popołudniami😞. Jak się Wy czujecie w 2023 r.?
U mnie tez mdłości rano i wieczorem … dostałam dzisiaj od lekarza xonvea żeby moc jakoś funkcjonować.
9 tydzień u nas :)
 
reklama
Do góry