reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Ale przecież dietetyk to nie dieta od razu i odchudzanie... 🙄 Chodziło mi o zdrowy styl życia, zbilansowaną dietę, żeby nic do rozwoju maluchowi nie zabrakło. Wolę myśleć o tym już teraz niż obudzić się po 9 miesiącach z 30 kg nadwagi, która się nie przysłuży ani mi, ani dziecku. Oczywiście to nie jest jakiś priorytetowy temat bo najważniejsze jest zdrowie dziecka ale uważam, że do każdego z tematów wokół ciąży należy podejść z rozsądkiem.

To była odpowiedź o mnie a nie odnośnie dietetyka 😉
A dietetyk jak mądry to zawsze spoko pomysł
 
Dołączam do grona plamiących i podświadomie już się żegnam...
U mnie to zawsze zwiastuje początek konca...
O nie... Ale to nie musi oznaczać najgorszego, tyle dziewczyn tu miało albo ma plamienia a jednak z ciążą było dobrze. Będziesz jechać do lekarza to skonsultować jakoś teraz?
 
Dołączam do grona plamiących i podświadomie już się żegnam...
U mnie to zawsze zwiastuje początek konca...
zdaję sobie sprawę, że masz zupełnie inne, dużo cięższe, przeżycia ode mnie, ale wiesz… to ile razy ja się z tym forum już żegnałam😅 trzymam kciuki, żeby to było tylko takie straszakowe plamienie jak u nas wszystkich
 
zdaję sobie sprawę, że masz zupełnie inne, dużo cięższe, przeżycia ode mnie, ale wiesz… to ile razy ja się z tym forum już żegnałam😅 trzymam kciuki, żeby to było tylko takie straszakowe plamienie jak u nas wszystkich

Po 4 poronieniach to i tak ciężko o pozytywne nastawienie, a jak scenariusz się powtarza zawsze taki sam to już w ogóle...
No nic, popłakaliśmy już ze Starym i nic więcej nie zrobimy. Czekam ja odpowiedź lekarki i zobaczymy czy każe dziś podjechać
 
reklama
Do góry