reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ja chciałam zamówić sushi i 3 knajpy nie odbierają a 4 już nie dowozi a dzwonię od 19 😂 jeszcze moje ulubione sushi zamknięte będę go jutro prosić o zamówienie, zobaczymy 😅 ale No brak ochoty na nic, tylko mi się sushi marzyło 😂
przeczytałam przed sekundą twój post i, że tak to ujmę..oje**łabym je sobie🥹🥴. Próbuję podejść do łyknięcia tabletek..bo jeszcze dzisiaj nic nie brałam, ale na samą myśl mnie cofa a to tylko tabletki 😅
 
reklama
będziesz przecierać nam szlaki😂 strasznie to szybko mi się wydaje, a który u Ciebie tc?


W ogóle może fajnie byłoby w pierwszym poście zrobić naszą listę z datami kolejnych wizyt, później będzie też łatwiej kontrolować do prywatnego wątku kto się udzielał
😂😂 jestem w 7+5 tc obecnie a wczoraj mi te próbki pobrali.. btw. pielęgniarka też mi żyły nie ogarniała, choć je u mnie dobrze widać i majstrowała wbitą igłą mi pod skórą tak..że mnie teraz boli jakbym jakieś 10kg siaty na zagiętej ręce nosiła 🥲
 
😂😂 jestem w 7+5 tc obecnie a wczoraj mi te próbki pobrali.. btw. pielęgniarka też mi żyły nie ogarniała, choć je u mnie dobrze widać i majstrowała wbitą igłą mi pod skórą tak..że mnie teraz boli jakbym jakieś 10kg siaty na zagiętej ręce nosiła 🥲

Posmaruj sobie jakimś alantanem w miejscu wkłucia żeby się zrosty nie zrobiły
 
reklama
Do góry