reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Dziewczyny, a tak zmieniając temat, jakie macie plany na sylwestra?
Ja mam iść z mężem do znajomych, ale No nie chce mi się. Jestem rozrywkową osobą, naprawdę kocham wychodzić z domu, ale teraz naprawdę nie chce mi się okropnie. Nie wiem, jak przetrwam tę noc. Na pewno czuję, że będę mocno niesympatyczna dla innych🫢
my spędzamy sylwestra na skajpaju ze znajomymi 😆🤪 Może nawet kupię sobie jakieś bąbelki bezalkoholowe 🔥
 
reklama
A ja Was wszystkich nie rozumiem… sama zamierzam pracować najdłużej jak tylko będę mogła. Ile można w domu siedzieć, gdy dzidziuś się urodzi będziemy marzyć aby wyrwać się z domu, nawet do pracy i na chwile odetchnąć od tego wszystkiego. Wiadomo, ze jak ktoś ma ciężka prace fizyczna to jest inna sprawa, ale jeśli „siedzi przy biurku” to w czym problem? Ciąża to nie choroba 🙄
(Oczywiście mam na myśli same przypadki, gdy zarówno z mama jak i ciąża jest wszystko ok)
 
A ja Was wszystkich nie rozumiem… sama zamierzam pracować najdłużej jak tylko będę mogła. Ile można w domu siedzieć, gdy dzidziuś się urodzi będziemy marzyć aby wyrwać się z domu, nawet do pracy i na chwile odetchnąć od tego wszystkiego. Wiadomo, ze jak ktoś ma ciężka prace fizyczna to jest inna sprawa, ale jeśli „siedzi przy biurku” to w czym problem? Ciąża to nie choroba 🙄
(Oczywiście mam na myśli same przypadki, gdy zarówno z mama jak i ciąża jest wszystko ok)

Czemu wszystkich? Nie widziałam żeby tu wszyscy wybierali się na l4. Ja tak długo jak nie bede musiała iść na zwolnienie tak długo zamierzam pracować. W dodatku znam swoje prawa i wiem, że l4 to granie na nosie podatników a pracodawca ma OBOWIĄZEK dostosować warunki pracy tak by były dla mnie bezpieczne, a jeśli nie ma możliwości tego zrobić to zwalnia mnie z obowiązku pracy z zachowaniem 100% wynagrodzenia. Natomiast walka z nagminnymi l4 to walka z wiatrakami 😂
 
Czemu wszystkich? Nie widziałam żeby tu wszyscy wybierali się na l4. Ja tak długo jak nie bede musiała iść na zwolnienie tak długo zamierzam pracować. W dodatku znam swoje prawa i wiem, że l4 to granie na nosie podatników a pracodawca ma OBOWIĄZEK dostosować warunki pracy tak by były dla mnie bezpieczne, a jeśli nie ma możliwości tego zrobić to zwalnia mnie z obowiązku pracy z zachowaniem 100% wynagrodzenia. Natomiast walka z nagminnymi l4 to walka z wiatrakami 😂
Przepraszam, może zle się wyraziłam z tymi „wszystkimi”. Czytałam posty osób, które raczej na L4 wybierają się bardzo szybko, stad to sformułowanie.
Niemniej jednak jedno jest pewne - trochę tego nie rozumiem 😄
 
Przepraszam, może zle się wyraziłam z tymi „wszystkimi”. Czytałam posty osób, które raczej na L4 wybierają się bardzo szybko, stad to sformułowanie.
Niemniej jednak jedno jest pewne - trochę tego nie rozumiem 😄

Znam taką co poszła na l4 jak tylko wyszedł jej ledwo pozytywny test 😂
I jeszcze była obrażona ze nie dostała od razu 100% płatnego 😂
 
reklama
A ja Was wszystkich nie rozumiem… sama zamierzam pracować najdłużej jak tylko będę mogła. Ile można w domu siedzieć, gdy dzidziuś się urodzi będziemy marzyć aby wyrwać się z domu, nawet do pracy i na chwile odetchnąć od tego wszystkiego. Wiadomo, ze jak ktoś ma ciężka prace fizyczna to jest inna sprawa, ale jeśli „siedzi przy biurku” to w czym problem? Ciąża to nie choroba 🙄
(Oczywiście mam na myśli same przypadki, gdy zarówno z mama jak i ciąża jest wszystko ok)
Ja mam pracę biurowa ale psychicznie wykańczająca, całodniowe calle i dużo stresu. Max do 4 msc mam zamiar pracowac
 
Do góry