reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Hej :) widzę po wpisach jakiś ogólny spadek formy u Was, u mnie jest to samo, nawet już rzadziej się tu odzywam żeby codziennie nie wstawiać tych samych narzekań 😀 bardzo mi się spodobało określenie o czuciu jednocześnie głodu i najedzenia, to jest dokładnie to co mi ostatnio towarzyszy ciągle 😀
Na następnej wizycie mam plan poprosić o zwolnienie i się stresuje, co mój lekarz na to. Jakoś do tej pory w ogóle nie poruszał tego tematu.
ja za to byłam teraz na pierwszej wizycie (5+0), był tylko pęcherzyk i dopiero coś się tam zaczynało dziać, a ginekolog już mnie pytała, czy chce zwolnienie 😁
 
reklama
A to się gdzieś zgłasza że jest się w ciąży czy jak wystawi lekarz L4 ciążowe to tyle?
Mi moja gino wystawiała elektronicznie więc w zasadzie odrazu w firmie kadrowa już wiedziała. L4 ciazowe wystawiane są "kodem ciazowym" więc kadrowe wiedza że to ciąża. Ja nic więcej nie musiałam robić, jedynie przełożona uprzedziłam że takowe zwolnienie wpłynie
 
Hej dziewczyny, jak myślicie, ile czasu upływa od wystawienia L4 przez lekarza do pojawiania się go w ZUS pue? Chyba Wam nie napisałam, co załatwiłam w sprawie mojego L4, a jeśli pisałam to przepraszam, ze się powtarzam😅 Ogólnie sytuacja wyglada tak, ze jak zadzwoniłam w środę do kliniki i opisałam moją sytuację ze zwolnieniem, to pani powiedziała, ze umówi mnie na czwartek (wczoraj) do mojego lekarza i on mi zaocznie na koniec dnia wystawi zwolnienie. Mam świadomość, ze koniec jego pracy może wypadać nawet wieczorem i potrzeba czasu, żeby to zwolnienie pojawiło się w systemie, ale Kurcze nie wiem, co robić. A jak zapomniał? A jak nie wystawił, bo nie? Co ja zrobię np w poniedziałek? Taki mam stres na koniec roku🙄
 
Cześć!
Obiecałam sobie, że jeśli dziś na usg wszystko będzie dobrze to przywitam się z Wami bez trwogi w sercu. Bez trwogi się jednak nie da, ale przywitać się przywitam 😂😂😂
Dziś na usg widoczny pęcherzyk w macicy z usg przełom 5/6 tc z moich wyliczeń (a jestem w to dobra😂) dziś 5+3.
Jest już pęcherzyk żółtkowy i maleńkie echo zarodka 1,5 mm.
Na następnej wizycie 9.01 oczekujemy już serca jak dzwon 🥰
To moja piąta ciąża, za mną 4 straty.
Biorę encorton, heparyne, acard i dupka.
Witam się z kluską i mam nadzieję zostać tu do samego końca 🤍
 

Załączniki

  • a601d3b4-0356-4a8f-97dc-ebdc46eb2f3e.jpeg
    a601d3b4-0356-4a8f-97dc-ebdc46eb2f3e.jpeg
    60,3 KB · Wyświetleń: 82
Cześć!
Obiecałam sobie, że jeśli dziś na usg wszystko będzie dobrze to przywitam się z Wami bez trwogi w sercu. Bez trwogi się jednak nie da, ale przywitać się przywitam 😂😂😂
Dziś na usg widoczny pęcherzyk w macicy z usg przełom 5/6 tc z moich wyliczeń (a jestem w to dobra😂) dziś 5+3.
Jest już pęcherzyk żółtkowy i maleńkie echo zarodka 1,5 mm.
Na następnej wizycie 9.01 oczekujemy już serca jak dzwon 🥰
To moja piąta ciąża, za mną 4 straty.
Biorę encorton, heparyne, acard i dupka.
Witam się z kluską i mam nadzieję zostać tu do samego końca 🤍
OOoo gratulacje! 🥰 Trzymam kciuki za serduszko!
Kojarzę Cię z wątku listopadowe kreseczki 😉☺️
 
reklama
Do góry