reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
przed 13 nie robilam testu. 13 wyszedl taki
tutaj beta na pewno była malutka, więc załóżmy, ze dzień wcześniej test był biały. Spokojnie mogłaś mieć owu tego 5.12. Wtedy wychodziłoby jakoś 4+4, No i już zaczyna się łączyć to z tym co mówi lekarz. Poza tym już to chyba pisałam, ale mi na takim etapie tez mówili, ze ciąża jest młodsza, a ja się upieralam, ze nie może być, bo testy pozytywne wyszły mi wcześnie. No i na ostatnim usg daty z OM i z usg praktycznie się pokryły, wiec dżunior „dorósł” do swojego wieku
 
tutaj beta na pewno była malutka, więc załóżmy, ze dzień wcześniej test był biały. Spokojnie mogłaś mieć owu tego 5.12. Wtedy wychodziłoby jakoś 4+4, No i już zaczyna się łączyć to z tym co mówi lekarz. Poza tym już to chyba pisałam, ale mi na takim etapie tez mówili, ze ciąża jest młodsza, a ja się upieralam, ze nie może być, bo testy pozytywne wyszły mi wcześnie. No i na ostatnim usg daty z OM i z usg praktycznie się pokryły, wiec dżunior „dorósł” do swojego wieku
oby i u mnie tak bylo. W sumie nigdy w zyciu nie trafilo mi sie puste jajo plodowe. Wiec nie wiem co to znaczy tak naprawde za duzo czytalam po roznych forach i teraz mam.
 
Hej dziewczyny, ja jak zwykle w humorze nieszampańskim. Współczuje ludziom wokół mnie, bo ja albo chodzę i stękam, że plamię albo mnie coś boli, albo że mam mdłości😐 coraz częściej zaczyna dokuczać mi zgaga, a że ja ogólnie choruje na refluks, No to będzie tylko gorzej🙄 pytałam lekarza na początku (nie mojego prowadzącego), czy mogę brać swoje leki na refluks, to usłyszałam, ze nie, ale wiem, ze niektóre dziewczyny biorą. Muszę pogadać o tym z moim ginem
A jakie leki brałaś? Ja mam nadżerki na żołądku i zapalenie błony śluzowej i leczyłam się dexilantem, odstawiłam od razu, bo nie wolno bez konsultacji... Ratuję się gavisconem, bo można 🙄
 
A jakie leki brałaś? Ja mam nadżerki na żołądku i zapalenie błony śluzowej i leczyłam się dexilantem, odstawiłam od razu, bo nie wolno bez konsultacji... Ratuję się gavisconem, bo można 🙄
ja przez lata brałam Nolpazę. Dokładnie rok temu miałam zrobioną gastroskopię i totalnie nic w niej nie wyszło, ale nie odstawiłam leków odpowiednio wcześnie, więc lekarze twierdzą, ze dowodzi to temu, że Nolpaza pięknie mnie leczy😅 na razie biorę Rennie, ale z kolei mam po tych tabletkach niesmak i mdłości, wiec biorę w absolutnej konieczności🙄
 
reklama
ja przez lata brałam Nolpazę. Dokładnie rok temu miałam zrobioną gastroskopię i totalnie nic w niej nie wyszło, ale nie odstawiłam leków odpowiednio wcześnie, więc lekarze twierdzą, ze dowodzi to temu, że Nolpaza pięknie mnie leczy😅 na razie biorę Rennie, ale z kolei mam po tych tabletkach niesmak i mdłości, wiec biorę w absolutnej konieczności🙄
To fajnie Ci, u mnie niestety nie leczy a niweluje niepożądane objawy, gastro miałam że 3 miesiące temu. Wg lekarzy to na tle nerwowym, a ja naprawdę mam zwykłe życie, bez skoków i nerwów, taki typ 😉
 
Do góry