reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
No dobrze może sprostuje to moje super samopoczucie. Mam epizody albo totalnego wyczerpania psych i fiz (np. dzisiaj) albo mnie coś zmuli i pójdę powytrząsac się nad sedesem , ale to mija.

Z zabawek może jakieś fajne gry? Puzzle kosmosu np.
Za te pieniądze będzie też już niezłe Lego :)
 
Jestem po wizycie, wszystko super, biło serduszko❤️ 7 tyg. 2 dni
teraz opuszczam na jakiś czas forum żeby się nie stresować. Papa ❤️
ale super, że wszystko super❤️

Dziewczyny mierzycie ciśnienie w ciazy? Zawsze miałam idealne ciśnienie 120/80 a wczoraj popołudniowej drzemce 90/50, ledwo żyłam… trochę zaczynam się tym martwić :/
ja jestem wysokociśnieniowcem, ale w poprzedniej ciąży górne ciśnienie potrafiło mi zejść do 105. Za to u lekarza 160 to była norma🙈 ogólnie w ciazy ciśnienie może spadać i to dużo lepiej niż w druga stronę

Ja mam pytanko.. przyjeżdzają do nas na święta dzieci chłopiec lat 7 i dziewczynka 5 lat która nie bawi się lalkami tylko raczej zabawkami dla chłopca 😅 czy macie może jakiś pomysł na prezenty w kwocie 100-200 zł? Już sama nie wiem co im kupić, raczej dzieci które nie mają zbyt wiele zabawek. Jak ktoś ma pomysł to może priv bo tu nie będziemy zawalać a jestem trochę zdesperowana dlatego piszę 😞
ja bym pewnie bezpiecznie kupiła coś z LOL, bo to chyba większość dzieci lubi🤷‍♀️

Sporo nas dzisiaj z wizytami. Tak się składa, że ja już po 😊. Dobrze sobie wyliczyłam, że dzisiaj 6+6, usg to potwierdziło . Termin na 11.08.23 ale karty ciąży jeszcze nie ma, jestem zapisana za 2 tygodnie jak zrobię wyniki 🥰 trzymam kciuki za resztę wizyt 🥰
gratki❤️
 
Ja mam pytanko.. przyjeżdzają do nas na święta dzieci chłopiec lat 7 i dziewczynka 5 lat która nie bawi się lalkami tylko raczej zabawkami dla chłopca 😅 czy macie może jakiś pomysł na prezenty w kwocie 100-200 zł? Już sama nie wiem co im kupić, raczej dzieci które nie mają zbyt wiele zabawek. Jak ktoś ma pomysł to może priv bo tu nie będziemy zawalać a jestem trochę zdesperowana dlatego piszę 😞
No tak, ale LOL to raczej nie dla chłopca. Hmmm No to może jakąś grę?
 
Hej. Przepraszam ze sie od wczoraj nie odzywam. Musialam jakos to odchorowac. I tak sie zastanawiam czy w ogole lekarz widzial cialko zolte ? Zapomnialam zapytac. Pecherzyk jest zwolnienie lekarskie dostalam zaswiadczenke tez narazie bez terminu porodu. No i lekarz powiedzial ze za 2 tygodnie okaze sie czy w ogole jest zarodek. Mnie strasznie dzis boli brzuch i piersi. Przepraszam ze panikuje ze marudze itp. poprostu nie znam sie za bardzo na tym wszytskim. A i z pozoru jestem panikara :(.
 
Hej dziewczyny, ja jak zwykle w humorze nieszampańskim. Współczuje ludziom wokół mnie, bo ja albo chodzę i stękam, że plamię albo mnie coś boli, albo że mam mdłości😐 coraz częściej zaczyna dokuczać mi zgaga, a że ja ogólnie choruje na refluks, No to będzie tylko gorzej🙄 pytałam lekarza na początku (nie mojego prowadzącego), czy mogę brać swoje leki na refluks, to usłyszałam, ze nie, ale wiem, ze niektóre dziewczyny biorą. Muszę pogadać o tym z moim ginem
 
Hej. Przepraszam ze sie od wczoraj nie odzywam. Musialam jakos to odchorowac. I tak sie zastanawiam czy w ogole lekarz widzial cialko zolte ? Zapomnialam zapytac. Pecherzyk jest zwolnienie lekarskie dostalam zaswiadczenke tez narazie bez terminu porodu. No i lekarz powiedzial ze za 2 tygodnie okaze sie czy w ogole jest zarodek. Mnie strasznie dzis boli brzuch i piersi. Przepraszam ze panikuje ze marudze itp. poprostu nie znam sie za bardzo na tym wszytskim. A i z pozoru jestem panikara :(.
wiem, że łatwo napisać, ale… tylko spokój nas uratuje. Będzie dobrze, ciąże młodsze naprawdę się zdarzają. No bo nie miałaś żadnego monitoringu ani nic?
 
wiem, że łatwo napisać, ale… tylko spokój nas uratuje. Będzie dobrze, ciąże młodsze naprawdę się zdarzają. No bo nie miałaś żadnego monitoringu ani nic?
nie, nie mialam. W tym miesiacu jesli by sie nie udalo mialam po @ sie wybrac. Najgorzej ze nie wiem czy bylo to cialko zolte i ktory to tydzien tak naprawde. Bo lekarz sugerowal sie OM czyli dzis powinien byc 5 tydzien i 2 dzien. A chyba bedzie 4 tydzien i 2 dzien .
 
reklama
nie, nie mialam. W tym miesiacu jesli by sie nie udalo mialam po @ sie wybrac. Najgorzej ze nie wiem czy bylo to cialko zolte i ktory to tydzien tak naprawde. Bo lekarz sugerowal sie OM czyli dzis powinien byc 5 tydzien i 2 dzien. A chyba bedzie 4 tydzien i 2 dzien .
a istnieje opcja, ze zaszłaś w ciąże tydzień później? I kiedy wyszedł Ci pozytywny test ciążowy?
 
Do góry